soccer livescore



  • Algeria: Ligue 1
    Select All Standings

    21:45 Fin MC Oran 3-1 USM Bel Abbes ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Argentina: Primera Nacional Zona B
    Select All Standings

    17:00 Fin Brown de Adrogue 1-1 Atletico Rafaela ( 0-1 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Sarmiento 0-0 Santamarina ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Villa Dalmine 2-0 Instituto ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Argentina: Superliga
    Select All Standings

    00:05 Fin Argentinos Juniors 3-2 Banfield ( 2-1 ) info lineup H2H
    02:10 Fin Talleres 1-1 Central Cordoba de Santiago ( 1-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Newells Old Boys 2-0 Union ( 0-0 ) info lineup H2H
    22:45 56 San Lorenzo 2-2 Rosario Central ( 2-2 ) info lineup H2H
  • Argentina: Primera B Metropolitana Apertura
    Select All Standings

    20:30 Fin Comunicaciones 2-0 CA San Miguel ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin CD UAI Urquiza 2-2 Tristan Suarez ( 1-1 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Almirante Brown 0-0 Colegiales ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Armenia: 1. Division
    Select All Standings

    15:00 Fin Shirak II 0-0 Ani Yerevan ( - ) info lineup H2H
    15:00 Fin Pyunik II 2-5 West Armenia ( - ) info lineup H2H
    15:00 Fin Lokomotiv 4-1 Torpedo Yerevan ( - ) info lineup H2H
    15:00 Fin Ararat II 0-6 Van ( - ) info lineup H2H
    17:15 Urartu FC II - Dilijan ( - ) info lineup H2H
  • Armenia: Premier League
    Select All Standings

    15:15 Fin Alashkert FC 2-1 Urartu FC ( 1-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Gandzasar 1-1 Lori ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Northern New South Wales
    Select All Standings

    06:30 Fin Edgeworth Eagles 4-1 Weston Workers ( 1-0 ) info lineup H2H
    09:00 Fin Newcastle Jets Youth 0-5 Broadmeadow Magic ( 0-3 ) info lineup H2H
  • Australia: NPL Youth Queensland
    Select All Standings

    06:30 Gold Coast United FC U20 - Sunshine Coast U20 ( - ) info lineup H2H
    07:45 Moreton Bay United U20 - Redlands United U20 ( - ) info lineup H2H
    08:00 Fin Lions FC U20 1-1 SWQ Thunder U20 ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Victorian Premier League One
    Select All Standings

    07:00 Fin Moreland Zebras 1-0 Bulleen Lions ( 0-0 ) info lineup H2H
    07:00 Fin North Geelong Warriors 1-0 Box Hill United ( 0-0 ) info lineup H2H
    07:00 Fin Whittlesea Ranges 2-3 Melbourne City FC Youth ( 0-1 ) info lineup H2H
    07:00 Fin Murray United FC 1-2 Werribee City ( 1-0 ) info lineup H2H
    07:00 Fin Springvale White Eagles 1-4 Brunswick City ( 1-1 ) info lineup H2H
    07:15 Fin Northcote City 1-0 Melbourne Victory Youth ( 1-0 ) info lineup H2H
    08:00 Fin Ballarat City FC 1-1 Langwarrin SC ( 1-0 ) info lineup H2H
    08:00 Fin Manningham United Blues 0-1 Moreland City FC ( 0-1 ) info lineup H2H
    09:30 Fin Geelong SC 1-0 Goulburn Valley Suns ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Australia: Western
    Select All Standings

    09:00 Fin Inglewood United 3-0 Stirling Lions ( 2-0 ) info lineup H2H
    09:00 Fin Balcatta 2-2 Sorrento ( 1-1 ) info lineup H2H
    09:00 Fin Bayswater City 5-0 Rockingham City FC ( 2-0 ) info lineup H2H
    09:00 Fin Armadale 0-2 Perth ( 0-0 ) info lineup H2H
    09:00 Fin Floreat Athena 1-2 ECU Joondalup ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Australia: Queensland Premier League Playoff
    Select All Standings

    10:00 Fin Sunshine Coast Wanderers 2-1 Ipswich Knights ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Australia: Victorian
    Select All Standings

    06:45 Fin Avondale FC 2-3 Heidelberg United ( 1-2 ) info lineup H2H
    07:00 Fin Green Gully Cavaliers 6-2 Dandenong Thunder SC ( 2-1 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Port Melbourne Sharks SC 1-1 Bentleigh Greens ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Australia: Southern
    Select All Standings

    11:30 Fin Adelaide City 1-2 Adelaide Comets ( 0-0 ) info lineup H2H
    11:30 Fin Adelaide Raiders 1-3 Adelaide Blue Eagles ( 0-1 ) info lineup H2H
    11:30 Fin West Adelaide 0-4 North Eastern Metro Stars ( 0-4 ) info lineup H2H
    11:30 Fin Campbelltown City 2-1 Croydon Kings ( 2-1 ) info lineup H2H
    11:30 Fin Para Hills Knights 3-3 Adelaide Olympic ( 0-0 ) info lineup H2H
    11:30 Fin Adelaide United Youth 1-1 South Adelaide ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Brisbane Premier League
    Select All Standings

    09:00 Fin The Gap 0-5 Taringa Rovers ( 0-1 ) info lineup H2H
    09:30 Fin Grange Thistle 2-3 Bayside United ( 1-1 ) info lineup H2H
    11:00 Fin North Pine 0-9 Albany Creek ( 0-5 ) info lineup H2H
    11:00 Fin Toowong 4-2 University of Queensland ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Tasmania Premier League
    Select All Standings

    06:15 Fin Devonport City 4-2 Riverside Olympic ( 2-1 ) info lineup H2H
    08:15 Fin Glenorchy Knights 3-0 Launceston City ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Australia: Brisbane Capital League Division One
    Select All Standings

    09:15 Fin Ipswich City 2-0 Mount Gravatt ( 1-0 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Annerley 2-4 Western Spirit ( 2-2 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Pine Hills 0-1 St George Willawong FC ( - ) info lineup H2H
    10:00 Fin North Star FC 2-1 New Farm United ( - ) info lineup H2H
    10:15 Fin Virginia United 3-0 Moggill ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Australia: Capital
    Select All Standings

    07:00 Fin Riverina Rhinos 1-2 Tuggeranong United ( - ) info lineup H2H
    07:00 Fin Woden Weston FC 1-3 Monaro Panthers ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Australia: NPL Youth Western
    Select All Standings

    07:00 Fin Armadale U20 1-4 Perth U20 ( - ) info lineup H2H
    07:00 Fin Floreat Athena U20 0-0 ECU Joondalup U20 ( 0-0 ) info lineup H2H
    07:00 Fin Bayswater City U20 4-1 Rockingham City FC U20 ( - ) info lineup H2H
    07:00 Fin Balcatta U20 3-4 Sorrento U20 ( - ) info lineup H2H
    07:00 Inglewood United U20 - Stirling Lions U20 ( - ) info lineup H2H
  • Australia: Southern State League
    Select All Standings

    07:30 Fin Cumberland United 4-1 Noarlunga United ( 2-0 ) info lineup H2H
    07:30 Fin Playford City Patriots 2-1 White City Woodville ( 1-0 ) info lineup H2H
    07:30 Fin Adelaide Victory 1-3 Western Strikers ( 1-1 ) info lineup H2H
    07:30 Fin West Torrens Birkalla 2-0 Seaford Rangers ( 1-0 ) info lineup H2H
    07:30 Fin Salisbury United 0-2 Fulham United FC ( 0-1 ) info lineup H2H
    07:30 Fin Sturt Lions 2-2 Modbury Jets ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Queensland
    Select All Standings

    08:30 Fin Gold Coast United FC 1-0 Sunshine Coast ( 0-0 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Lions FC 5-1 SWQ Thunder ( 3-0 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Moreton Bay United 2-1 Redlands United ( 2-1 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Brisbane Strikers 4-1 Olympic FC ( 2-0 ) info lineup H2H
    10:30 Fin Brisbane City 1-1 Magpies Crusaders ( 1-1 ) info lineup H2H
    11:00 Fin Western Pride 3-2 Eastern Suburbs ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Australia: NPL Youth Victoria
    Select All Standings

    04:15 Fin Avondale FC U20 1-1 Heidelberg United U20 ( 0-0 ) info lineup H2H
    05:00 Green Gully SC U20 - Dandenong Thunder SC U20 ( - ) info lineup H2H
    08:00 Port Melbourne Sharks SC U20 - Bentleigh Greens U20 ( - ) info lineup H2H
  • Australia: New South Wales Premier League 2
    Select All Standings

    11:00 Fin Spirit FC 2-1 Mounties Wanderers ( 2-0 ) info lineup H2H
    11:00 Fin St George FC 3-2 Hills United FC ( 0-0 ) info lineup H2H
    11:00 Fin St George City 1-0 Macarthur Rams ( 1-0 ) info lineup H2H
    11:00 Fin Canterbury Bankstown FC 5-3 Bonnyrigg White Eagles ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Northern
    Select All Standings

    08:30 Fin Mindil Aces 1-3 Casuarina ( 1-0 ) info lineup H2H
    12:30 Darwin Olympic - University Azzurri FC ( - ) info lineup H2H
  • Austria: Regionalliga East
    Select All Standings

    17:30 Fin Wiener Neustadt 1-1 SV Stripfing ( 1-0 ) info lineup H2H
    19:00 Fin SV Leobendorf 3-1 SC Wiener Viktoria ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Austria: Regionalliga Middle
    Select All Standings

    19:00 Fin SV St. Anna 2-0 SC Gleisdorf ( 2-0 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Kalsdorf 2-0 FC Wels ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Austria: Regionalliga West - Vorarlberg
    Select All Standings

    16:00 Fin Dornbirner SV 1-0 Langenegg ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Altach Juniors 5-1 Roefix Roethis ( 1-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Hohenems 2-2 FC Wolfurt ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Austria: Regionalliga West - Salzburg
    Select All Standings

    17:00 Fin USK Anif 2-2 SV Kuchl ( 2-2 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Seekirchen 0-2 Pinzgau Saalfelden ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin SV Austria Salzburg 2-3 SV Wals Grunau ( 0-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin St. Johann 3-1 SK Bischofshofen ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Austria: Bundesliga
    Select All Standings

    17:00 Fin LASK 1-1 WSG Swarovski Tirol ( 0-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Wolfsberger AC 5-0 Mattersburg ( 2-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin SKN St. Poelten 0-6 Salzburg ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Austria: Regionalliga West - Tyrol
    Select All Standings

    16:30 Fin FC Kitzbuehel 4-1 SC Imst ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Azerbaijan: Premier League
    Select All Standings

    17:00 Fin FK Qabala 0-2 Sumqayit ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Belarus: Premier League
    Select All Standings

    15:45 Fin Slavia Mozyr 1-0 Dnyapro Mogilev ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:45 Fin FC Minsk 2-0 Torpedo Zhodino ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Awarded FC Torpedo Minsk 0-3 FK Vitebsk ( - ) info lineup H2H
  • Belgium: First Division A
    Select All Standings

    18:00 Fin Kortrijk 4-2 Anderlecht ( 0-1 ) info lineup H2H
    20:00 Fin KV Mechelen 3-1 Cercle Brugge ( 0-1 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Waasland-Beveren 0-4 Genk ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Belgium: First Division B 1st Stage
    Select All Standings

    17:00 Fin Lommel 0-3 Virton ( 0-1 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Westerlo 4-1 Roeselare ( 4-1 ) info lineup H2H
  • Bolivia: Nacional B Grp. A
    Select All Standings

    21:30 Empresa Minera Huanuni - Virgen de Chijipata ( - ) info lineup H2H
    21:30 Municipal de Vinto - Deportivo Escara ( - ) info lineup H2H
  • Bolivia: Nacional B Grp. B
    Select All Standings

    21:30 Kivon - Torre Fuerte ( - ) info lineup H2H
  • Bolivia: Primera Division - Clausura
    Select All Standings

    21:00 Fin Always Ready 6-0 Destroyers ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Bosnia and Herzegovina: Premier League
    Select All Standings

    17:30 Fin FK Velez Mostar 1-0 Siroki Brijeg ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:30 Fin FK Zvijezda 09 2-2 Celik Zenica ( 1-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Borac Banja Luka 0-0 FK Mladost Doboj Kakanj ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Zeljeznicar 2-2 Sloboda Tuzla ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Bosnia and Herzegovina: 1. Division RS
    Select All Standings

    17:30 Fin Kozara 0-0 Tekstilac Derventa ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:30 Fin Zeljeznicar Banja Luka 10-0 Sloga Crnjelovo ( 5-0 ) info lineup H2H
    17:30 Fin FK Jedinstvo Brcko 1-2 FK Krupa ( 0-1 ) info lineup H2H
    17:30 Fin Slavija Sarajevo 0-0 Rudar Prijedor ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin FK Modrica 3-1 FK Podrinje ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Bosnia and Herzegovina: 1. Division FBiH
    Select All Standings

    17:30 Orasje - Radnik Hadzici ( - ) info lineup H2H
    17:30 Olimpik Sarajevo - Travnik ( - ) info lineup H2H
    17:30 NK Bratstvo - Igman Konjic ( - ) info lineup H2H
    17:30 Buducnost - Gorazde ( - ) info lineup H2H
    17:30 Metalleghe BSI - Jedinstvo Bihac ( - ) info lineup H2H
    17:30 Rudar Kakanj - FK Zvijezda ( - ) info lineup H2H
  • Brazil: Serie A
    Select All Standings

    22:00 Fin Corinthians 2-0 Botafogo RJ ( 1-0 ) info lineup H2H
    22:20 82 Fortaleza 0-1 Internacional ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Brazil: Serie B
    Select All Standings

    00:15 Fin Londrina EC 1-1 Criciuma ( 1-1 ) info lineup H2H
    02:30 Fin Guarani 0-2 Vila Nova ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Sao Bento 2-1 Parana Clube ( 0-1 ) info lineup H2H
    21:30 Fin Sport Recife 3-0 Botafogo SP ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Brazil: Serie C Grp. B
    Select All Standings

    01:00 Fin Remo 2-0 EC Sao Jose ( 0-0 ) info lineup H2H
    21:00 Fin Tombense FC 3-2 Atletico Acreano ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Brazil: Serie C Grp. A
    Select All Standings

    22:00 Botafogo PB - Nautico ( - ) info lineup H2H
  • Bulgaria: Second Professional League
    Select All Standings

    17:00 NA Kariana Erden - Vereya ( - ) info lineup H2H
    17:00 Fin Hebar 0-0 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin PFC Lokomotiv Sofia 1929 1-0 Spartak Pleven ( 1-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Chernomorets Balchik 0-1 Septemvri Sofia ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Bulgaria: First Professional League
    Select All Standings

    17:00 Fin Beroe 2-0 Botev Plovdiv ( 0-0 ) info lineup H2H
    19:30 Fin Vitosha Bistritsa 0-4 Levski Sofia ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Canada: CSL
    Select All Standings

    01:00 Fin Serbian White Eagles 2-2 Vorkuta ( - ) info lineup H2H
  • Chile: Primera B
    Select All Standings

    02:00 Fin Barnechea 2-0 Deportes Copiapo ( - ) info lineup H2H
    18:00 Fin Magallanes 0-1 Union San Felipe ( - ) info lineup H2H
    21:00 Fin Santiago Wanderers 1-1 Puerto Montt ( - ) info lineup H2H
  • Chile: Primera Division
    Select All Standings

    01:30 Fin Colo Colo 1-0 Union Espanola ( 1-0 ) info lineup H2H
    18:30 Fin O'Higgins 4-1 Deportes Iquique ( 4-0 ) info lineup H2H
    21:05 Fin Coquimbo Unido 2-1 Curico Unido ( 2-1 ) info lineup H2H
    23:30 28 Universidad Catolica 0-0 Everton CD ( - ) info lineup H2H
  • China: China League
    Select All Standings

    13:30 Fin Guangdong Huanan 3-2 Nantong Zhiyun FC ( 2-1 ) info lineup H2H
    13:30 Fin Shijiazhuang Ever Bright 1-0 Qingdao Huanghai ( 0-0 ) info lineup H2H
    13:30 Fin Beijing BG 0-1 Changchun Yatai ( 0-1 ) info lineup H2H
    13:30 Fin Guizhou Hengfeng 2-0 Heilongjiang Lava Spring FC ( 1-0 ) info lineup H2H
    13:30 Fin Shanghai Shenxin 2-3 Shaanxi Changan ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Colombia: Primera A Clausura
    Select All Standings

    02:30 Fin Patriotas 3-0 Envigado ( 0-0 ) info lineup H2H
    22:15 87 Millonarios 2-1 La Equidad ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Colombia: Primera B Clausura
    Select All Standings

    21:00 Fin Tigres FC 1-1 Real San Andres ( 1-0 ) info lineup H2H
    22:00 Fin Llaneros FC 0-2 Bogota FC ( 0-1 ) info lineup H2H
    22:00 Fin Barranquilla FC 2-2 Leones ( 1-0 ) info lineup H2H
    22:00 Fin Valledupar 3-1 Orsomarso ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Costa Rica: Liga de Ascenso Apertura Grp. B
    Select All Standings

    22:00 Municipal Garabito - Turrialba ( - ) info lineup H2H
    23:00 Sporting San Jose - Juventud Escazucena ( - ) info lineup H2H
  • Costa Rica: Primera Division Apertura
    Select All Standings

    23:05 47 Limon 1-1 Deportiva San Carlos ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Costa Rica: Liga de Ascenso Apertura Grp. A
    Select All Standings

    21:00 Aserri - AD Municipal Liberia ( - ) info lineup H2H
  • Croatia: 1. Division
    Select All Standings

    19:00 Fin NK Varazdin 1-1 NK Lokomotiva ( 1-0 ) info lineup H2H
    21:00 Fin NK Istra 1961 2-3 Slaven ( 2-2 ) info lineup H2H
  • Croatia: 2. Division
    Select All Standings

    17:30 Fin Solin 2-1 NK Hrvatski Dragovoljac ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:30 Fin NK Kustosija 2-3 NK Dugopolje ( 1-2 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Sibenik 3-2 Hajduk Split B ( 3-1 ) info lineup H2H
  • Czech Republic: FNL
    Select All Standings

    10:15 Fin Trinec 1-1 Hradec Kralove ( 0-0 ) info lineup H2H
    10:15 Fin Dukla Praha 2-1 FC Zbrojovka Brno ( 0-0 ) info lineup H2H
    10:15 Fin Sokolov 2-1 FC Vlasim ( 1-0 ) info lineup H2H
    10:15 Fin MFK Chrudim 0-3 Zizkov ( 0-2 ) info lineup H2H
    17:00 Fin SK Lisen 0-0 FK Slavoj Vysehrad ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Vitkovice 2-2 SK Prostejov ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Czech Republic: 1. Liga
    Select All Standings

    17:00 Fin Slovacko 2-0 Pribram ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:05 Fin Opava 0-3 FC Fastav Zlin ( 0-1 ) info lineup H2H
    19:30 Fin Bohemians 1905 3-2 Sigma Olomouc ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Denmark: Danmarksserien Grp. 1
    Select All Standings

    12:30 Fin Fremad Valby 2-0 Taarnby FF ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Ledoeje-Smoerum Fodbold 2-0 KFUM Roskilde ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Alleroed FK 2-3 Koege Nord FC ( - ) info lineup H2H
    13:30 Fin Skjold Birkeroed 3-2 Taastrup FC ( - ) info lineup H2H
  • Denmark: 1. Division Grp. 2
    Select All Standings

    11:00 Fin AaB 2-1 IF Lyseng ( - ) info lineup H2H
    15:00 Fin ASA Aarhus 3-2 Vildbjerg ( - ) info lineup H2H
  • Denmark: Danmarksserien Grp. 3
    Select All Standings

    13:00 Fin Otterup 2-2 Kolding B ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Tarup-Paarup 1-3 OKS ( - ) info lineup H2H
    13:30 Fin Hedensted 1-2 Herning Fremad ( - ) info lineup H2H
    15:00 Fin Varde 2-1 Marienlyst ( - ) info lineup H2H
  • Denmark: 1. Division Grp. 1
    Select All Standings

    12:00 Fin Damsoe 3-6 Oesterbro IF ( - ) info lineup H2H
    12:00 Fin Naesby BK 1-2 Koege ( - ) info lineup H2H
    13:30 Fin Sundby 2-3 Herlufsholm ( - ) info lineup H2H
  • Denmark: 2. Division Grp. 2
    Select All Standings

    14:00 Fin Brabrand 1-0 Aarhus Fremad ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Middelfart 2-1 VSK Aarhus ( 2-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Dalum 5-1 FC Sydvest 05 ( 2-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Naesby 3-3 Vejgaard ( 1-1 ) info lineup H2H
    15:15 Fin Jammerbugt FC 1-1 AB ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Denmark: Danmarksserien Grp. 2
    Select All Standings

    12:00 Fin Avedoere 1-1 GVI ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Greve 0-2 Ishoej IF ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Frederikssund IK 3-1 KFUM ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Karlslunde IF 0-0 B 1908 ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin BK Union 0-3 AB Taarnby ( - ) info lineup H2H
  • Denmark: Ligaen U19
    Select All Standings

    12:30 Fin Vejle U19 2-3 OB U19 ( - ) info lineup H2H
    12:30 Fin AGF U19 0-0 SoenderjyskE U19 ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Broendby U19 2-1 Lyngby U19 ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Silkeborg U19 2-2 FC Midtjylland U19 ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin AaB U19 4-1 Randers Freja U19 ( - ) info lineup H2H
  • Denmark: 2. Division Grp. 1
    Select All Standings

    13:00 Fin FA 2000 1-3 Vanloese ( 0-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Frem 1-2 Slagelse ( 0-1 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Skovshoved 0-1 Hilleroed ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Denmark: Danmarksserien Grp. 4
    Select All Standings

    13:15 Fin IF Lyseng 4-2 Noerresundby ( - ) info lineup H2H
    13:30 Fin Kjellerup 0-0 Viby IF ( - ) info lineup H2H
    13:30 Fin Aarhus Fremad II 2-1 Silkeborg KFUM ( - ) info lineup H2H
  • Denmark: Kvindeligaen
    Select All Standings

    13:00 Fin Farum BK 1-2 VSK Aarhus ( 1-1 ) info lineup H2H
    13:00 Fin Ballerup-Skovlunde 1-1 KoldingQ ( 1-1 ) info lineup H2H
    15:00 Fin FC THY-Thisted Q 5-0 Odense Q ( 2-0 ) info lineup H2H
  • DR Congo: Super League
    Select All Standings

    14:30 AS Vita Club - Simba ( - ) info lineup H2H
    16:30 Saint-Eloi Lupopo - AC Rangers ( - ) info lineup H2H
    16:30 Maniema Union - J.S. Bazano ( - ) info lineup H2H
  • Ecuador: Serie A
    Select All Standings

    02:15 Fin LDU de Quito 2-0 Barcelona SC ( 0-0 ) info lineup H2H
    22:00 Fin Mushuc Runa 2-0 Delfin ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Ecuador: Serie B
    Select All Standings

    18:00 Fin Manta 4-1 Liga de Loja ( 1-1 ) info lineup H2H
    22:00 Fin Santa Rita 1-2 Gualaceo SC ( 0-0 ) info lineup H2H
    22:30 Clan Juvenil - LDU Portoviejo ( - ) info lineup H2H
    22:30 Santo Domingo - Orense ( - ) info lineup H2H
  • El Salvador: Primera Division - Apertura
    Select All Standings

    23:30 23 El Vencedor 0-0 CD FAS ( - ) info lineup H2H
    23:45 13 CD Aguila 0-0 Jocoro FC ( - ) info lineup H2H
  • England: League 2
    Select All Standings

    16:00 Fin Bradford City 3-0 Oldham Athletic ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Carlisle United 0-2 Mansfield Town ( 0-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Colchester United 1-2 Cambridge United ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Crewe Alexandra 1-0 Walsall ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Exeter City 1-1 Swindon Town ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Forest Green Rovers 1-0 Grimsby Town ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Leyton Orient 0-0 Stevenage ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Morecambe 0-0 Cheltenham Town ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Newport County 1-0 Plymouth Argyle ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Northampton Town 1-2 Macclesfield Town ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Salford City 1-1 Port Vale ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Scunthorpe United 2-2 Crawley Town ( 1-1 ) info lineup H2H
  • England: Northern Premier Division
    Select All Standings

    16:00 Fin Ashton United 2-2 Atherton Collieries ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Whitby 1-1 Witton Albion ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Grantham Town 3-2 FC United of Manchester ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Hyde United 2-3 Basford United ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Lancaster City 2-1 Stafford Rangers ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Matlock Town 1-0 Bamber Bridge ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Mickleover Sports 1-0 Stalybridge ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Nantwich Town 2-1 Gainsborough ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Radcliffe 0-1 South Shields ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Scarborough Athletic 1-1 Buxton ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Warrington Town 1-3 Morpeth Town FC ( 0-1 ) info lineup H2H
  • England: National League South
    Select All Standings

    16:00 Fin Bath City 0-0 Tonbridge Angels ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Braintree Town 5-0 Eastbourne Borough ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Dulwich Hamlet 2-2 Concord Rangers ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Hampton & Richmond 1-1 Billericay ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Havant and Waterlooville 0-0 Chelmsford ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Hemel Hempstead 0-3 Wealdstone ( 0-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Hungerford Town 1-1 Chippenham Town ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Maidstone 1-1 Slough Town ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin St.Albans 1-1 Dorking Wanderers ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Welling United 3-1 Oxford City ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Weymouth 3-1 Dartford ( 1-0 ) info lineup H2H
  • England: League 1
    Select All Standings

    13:30 Fin Sunderland 2-1 Portsmouth ( 2-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin AFC Wimbledon 1-1 Accrington Stanley ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Blackpool 2-1 Oxford United ( 2-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Burton Albion 0-1 Rotherham United ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 NA Bury - Gillingham ( - ) info lineup H2H
    16:00 Fin Coventry City 2-0 Bristol Rovers ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Doncaster Rovers 3-2 Fleetwood Town ( 2-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Lincoln City 4-0 Southend United ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Peterborough United 2-2 Ipswich Town ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Shrewsbury Town 0-0 Rochdale ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Tranmere Rovers 5-0 Bolton Wanderers ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Wycombe Wanderers 3-2 Milton Keynes Dons ( 2-1 ) info lineup H2H
  • England: Isthmian Premier Division
    Select All Standings

    16:00 Fin Brightlingsea Regent 0-0 Merstham ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Carshalton Athletic 4-2 Bishop's Stortford ( 2-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Cheshunt 0-1 Haringey Borough ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Cray Wanderers 0-0 Corinthian Casuals ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin East Thurrock United 1-3 Potters Bar Town ( 0-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Enfield Town 1-4 Horsham ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Folkestone Invicta 1-1 Leatherhead ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Kingstonian 3-3 Margate ( 2-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Lewes 0-2 Bowers & Pitsea ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Wingate & Finchley 0-5 Bognor Regis Town ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Worthing 0-6 Hornchurch ( 0-0 ) info lineup H2H
  • England: National League North
    Select All Standings

    16:00 Fin Telford 1-3 King's Lynn Town ( 0-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Alfreton Town 4-0 Bradford PA ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Blyth Spartans 0-1 Hereford ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Boston United 1-1 Guiseley ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Brackley Town 1-0 Altrincham ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Chester FC 4-0 Gloucester City ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Curzon 0-1 Kidderminster Harriers ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Darlington 2-0 Southport ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Farsley Celtic AFC 1-0 Spennymoor Town FC ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Kettering Town FC 1-2 Gateshead FC ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin York City 2-0 Leamington ( 1-0 ) info lineup H2H
  • England: Championship
    Select All Standings

    16:00 Fin Barnsley 2-2 Charlton Athletic ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Blackburn Rovers 1-0 Middlesbrough ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Brentford 1-1 Hull City ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Bristol City 2-0 Queens Park Rangers ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Luton Town 1-2 West Bromwich Albion ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Millwall 1-0 Sheffield Wednesday ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Nottingham Forest 3-0 Birmingham City ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Stoke City 2-2 Derby County ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Swansea City 3-2 Preston North End ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Wigan Athletic 0-2 Leeds United ( 0-1 ) info lineup H2H
  • England: Premier League
    Select All Standings

    13:30 Fin Arsenal 2-1 Burnley ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Aston Villa 1-2 AFC Bournemouth ( 0-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Brighton & Hove Albion 1-1 West Ham United ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Everton 1-0 Watford ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Norwich City 3-1 Newcastle United ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Southampton 1-2 Liverpool ( 0-1 ) info lineup H2H
    18:30 Fin Manchester City 2-2 Tottenham Hotspur ( 2-1 ) info lineup H2H
  • England: Premier League 2 Division 2
    Select All Standings

    13:00 Fin Newcastle U23 1-2 West Ham U23 ( 1-2 ) info lineup H2H
  • England: Southern Premier Division South
    Select All Standings

    16:00 Fin Beaconsfield Town 1-3 Farnborough ( 0-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Blackfield & Langley 3-4 Metropolitan Police FC ( 2-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Hartley Wintney 1-1 Harrow Borough ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Hayes & Yeading United 1-2 Weston Super Mare ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Walton Casuals 1-3 Tiverton ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Truro City 1-0 Swindon Supermarine ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Taunton Town 3-2 Chesham United ( 2-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Salisbury City 4-1 Dorchester Town ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Poole Town FC 3-0 Yate Town ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Hendon 1-1 Wimborne Town ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Merthyr Town 1-0 Gosport Borough ( 0-0 ) info lineup H2H
  • England: National League
    Select All Standings

    16:00 Fin AFC Fylde 1-4 Woking ( 0-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Aldershot Town 1-1 FC Halifax Town ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Barnet 2-2 Chesterfield ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Boreham Wood 0-1 Sutton United ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Dagenham & Redbridge 4-2 Harrogate ( 2-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Dover 1-2 Torquay United ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Hartlepool United 2-3 Bromley ( 2-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Maidenhead United 4-1 Chorley ( 2-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Solihull Moors 2-1 Ebbsfleet United ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Stockport County 2-0 Eastleigh ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:25 Fin Barrow 1-0 Yeovil Town ( 0-0 ) info lineup H2H
  • England: Southern Premier Division Central
    Select All Standings

    16:00 Fin AFC Rushden & Diamonds 2-0 Nuneaton Borough FC ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Alvechurch 5-0 Hitchin Town ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Banbury United 2-0 Royston Town ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Biggleswade Town 2-0 St. Ives Town FC ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Coalville Town 2-2 Bromsgrove Sporting ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Stratford Town 3-3 Kings Langley FC ( 2-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Lowestoft Town 3-2 Barwell FC ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Needham Market 2-2 Redditch United ( 2-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Rushall Olympic 6-0 Leiston ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Stourbridge 0-3 Hednesford ( 0-3 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Tamworth 3-1 Peterborough Sports ( 3-0 ) info lineup H2H
  • Estonia: Esiliiga
    Select All Standings

    18:00 Fin Parnu JK Vaprus 1-0 Talinna Kalev U21 ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Estonia: Meistriliiga
    Select All Standings

    15:00 Fin Maardu Linnameeskond 2-1 FC Kuressaare ( 1-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin FCI Levadia 3-2 Paide Linnameeskond ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Faroe Islands: Premier League
    Select All Standings

    16:00 Fin B36 Torshavn 3-1 TB/FCS/Royn ( 2-1 ) info lineup H2H
    20:45 Fin Klaksvik 2-2 Skala ( 2-2 ) info lineup H2H
  • Finland: Ykkonen
    Select All Standings

    16:00 Fin FF Jaro 4-1 EIF ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Finland: Kakkonen - Lohko A
    Select All Standings

    16:00 Fin JaePS 3-1 FC Kiffen ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin NJS 6-2 Mikkelin Kissat ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin VJS 2-2 Klubi 04 ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Sudet 0-1 Mikkelin Palloilijat ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin FC Reipas 0-1 JIPPO ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Finland: Kakkonen - Lohko C
    Select All Standings

    16:00 Fin FCV 5-3 OLS ( 3-3 ) info lineup H2H
    16:00 Fin GBK 1-1 SC KuFu-98 ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin JS Hercules 0-1 Kajha ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Finland: Kakkonen - Lohko B
    Select All Standings

    13:00 Fin KaaPo 6-0 FC Jazz ( 5-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin EPS 1-0 KaePa ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Pallo-Iirot 1-2 Espoo ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Tampere United 0-2 SalPa ( 0-0 ) info lineup H2H
  • France: National 2 Grp. D
    Select All Standings

    18:00 Fin Martigues 1-1 Monts d'Or Azergues ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin RC Grasse 2-0 Moulins Yzeure ( 1-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin St. Priest 3-1 Jura Sud ( 2-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Louhans Cuiseaux 0-0 US Marseille Endoume Catalans ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Lyon B 2-0 Monaco B ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Marseille B 2-1 Nimes B ( 1-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Hyeres 1-1 Annecy FC ( 0-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Marignane/Gignac FC 1-2 Etoile Frejus Saint-Raphael ( 0-1 ) info lineup H2H
  • France: National 2 Grp. C
    Select All Standings

    18:00 Fin Andrezieux 1-1 Romorantin ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Sete 2-0 US Colomiers ( 1-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Trelissac 1-0 Bourges Foot ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Montpellier B 1-1 St-Pryve St-Hilaire ( 1-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Les Herbiers 1-2 Bergerac Perigord ( 1-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Angouleme 4-0 Saint-Etienne B ( 2-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Blois 1-4 Nantes B ( 0-2 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Stade Bordelais 0-1 Chamalieres ( 0-1 ) info lineup H2H
  • France: Ligue 2
    Select All Standings

    15:00 Fin Lens 1-3 Le Havre ( 0-0 ) info lineup H2H
  • France: National 2 Grp. A
    Select All Standings

    15:00 Fin Drancy 0-1 Schiltigheim ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Lille B 2-1 ASM Belfort ( 2-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Reims B 2-3 Sainte Genevieve ( 1-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Lens B 0-1 Bobigny ( 0-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Saint-Quentin 0-0 Epinal ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Croix 2-1 St Maur Lusitanos ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Mulhouse 1-2 SC Bastia ( 1-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin FCSR Haguenau 0-1 Sedan ( 0-1 ) info lineup H2H
  • France: National 2 Grp. B
    Select All Standings

    18:00 Fin Rouen 3-2 Gobelins ( 1-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin St. Malo 0-0 Vannes ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Angers B 2-0 Mantes ( 2-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Vitre 1-1 US Granvillaise ( 1-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Poissy 0-1 Stade Briochin ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin FC Chartres 3-0 Entente SSG ( 2-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Guingamp B 3-1 CMS Oissel ( 1-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin FC Fleury 91 1-1 Lorient B ( 0-0 ) info lineup H2H
  • France: Ligue 1
    Select All Standings

    17:30 Fin Nantes 0-0 Marseille ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Metz 3-0 Monaco ( 1-0 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Toulouse 1-0 Dijon ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Nimes 1-2 Nice ( 1-2 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Amiens 1-0 Lille ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Bordeaux 1-1 Montpellier ( 0-1 ) info lineup H2H
  • France: National
    Select All Standings

    20:00 Fin Bourg en Bresse Peronnas 1-4 Red Star ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Georgia: Erovnuli Liga
    Select All Standings

    17:00 Fin FC Rustavi 2-1 Sioni Bolnisi ( 1-1 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Dinamo Batumi 2-0 Chikhura ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga NOFV-Nord
    Select All Standings

    14:00 Fin Ludwigsfelder FC 0-2 SpVg BW 90 Berlin ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Greifswalder SV 2-0 MSV Pampow ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga Niedersachsen
    Select All Standings

    16:00 Fin MTV Wolfenbuettel 4-0 Eintracht Northeim ( 4-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin FC Germania Egestorf-Langreder 3-3 MTV Gifhorn ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga Bremen
    Select All Standings

    13:00 Fin Werder Bremen III 0-1 BTS Neustadt ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Regionalliga West
    Select All Standings

    14:00 Fin Wattenscheid 0-1 Bergisch Gladbach ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin SV Roedinghausen 1-1 RW Essen ( 1-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin FC Koeln II 1-3 Sportfreunde Lotte ( 0-2 ) info lineup H2H
    14:00 Fin VfB Homberg 1-3 Wuppertal ( 0-1 ) info lineup H2H
    14:00 NA Borussia Dortmund II - Alemannia Aachen ( - ) info lineup H2H
    14:00 Fin TuS Haltern 2-0 Fortuna Duesseldorf II ( 1-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Lippstadt 0-5 SC Verl ( 0-2 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Bonner SC 0-0 Schalke 04 II ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
    Select All Standings

    13:30 Fin FV Diefflen 2-0 Pfeddersheim ( 1-0 ) info lineup H2H
    14:30 Fin TSV Schott Mainz 1-1 Koblenz ( 0-1 ) info lineup H2H
    15:00 Fin SV Roechling 0-2 FV Engers ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Wormatia Worms 3-0 FC Karbach ( 1-0 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Eisbachtaler Sportfreunde 1-2 Kaiserslautern II ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:30 Fin Arminia Ludwigshafen 1-2 Hassia Bingen ( 1-1 ) info lineup H2H
    17:30 Fin FV Dudenhofen 4-1 Hertha Wiesbach ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga Bayern South
    Select All Standings

    14:00 Fin TSV Kottern 1-1 Tuerkspor Augsburg ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin SV Pullach 2-3 Donaustauf ( 0-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Ingolstadt II 3-2 1860 Muenchen II ( 3-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin FC Ismaning 4-1 TSV 1861 Noerdlingen ( 2-0 ) info lineup H2H
    14:30 Fin TSV 1880 Wasserburg 2-0 Jahn Regensburg II ( 1-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin 2-3 TSV Dachau ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin SV Kirchanschoring 2-0 TSV Landsberg ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga Flens
    Select All Standings

    13:30 Fin SC Weiche Flensburg II 6-0 SV Preussen 09 Reinfeld ( 4-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Husumer SV 2-2 Luebeck II ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Regionalliga Southwest
    Select All Standings

    14:00 Fin FSV Frankfurt 2-2 Bayern Alzenau ( 2-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin TSG Balingen 2-3 Saarbruecken ( 1-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin FCA Walldorf 0-0 Mainz 05 II ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin TuS RW Koblenz 0-0 FC Giessen ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin TSV Steinbach 1-0 Ulm ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Pirmasens 0-1 Freiburg II ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga Niederrhein
    Select All Standings

    16:00 Fin Velbert 1-3 SW Essen ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Union Nettetal 2-3 FC Monheim ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Germany: Bundesliga
    Select All Standings

    13:00 Fin FF USV Jena 1-6 TSG 1899 Hoffenheim ( 0-3 ) info lineup H2H
    13:00 Fin SC Freiburg 1-3 Bayern Munich ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga Bayern North
    Select All Standings

    15:00 Fin Ansbach 0-2 ATSV Erlangen ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin SpVgg Bayern Hof 2-0 ( 1-0 ) info lineup H2H
    15:30 Fin FC Sand 1-1 DJK Ammerthal ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin DJK Gebenbach 0-0 ASV Cham ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin TSV Abtswind 1-3 Eintracht Bamberg ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga Baden-Wurttemberg
    Select All Standings

    14:00 Fin Goeppinger SV 2-1 FC Rielasingen-Arlen ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin FV Ravensburg 7-3 Freiberg ( 5-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Reutlingen 3-0 FC 08 Villingen ( 2-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin SV Sandhausen ll 0-0 1. CfR Pforzheim ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin FSV 08 Bissingen 3-2 Stuttgarter Kickers ( 1-0 ) info lineup H2H
    14:30 Fin Freiburger FC 0-0 Dorfmerkingen ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Neckarsulmer Sport Union 2-0 Noettingen ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin SV Linx 1-1 SV Oberachern ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Germany: Regionalliga Bayern
    Select All Standings

    14:00 Fin Nuernberg II 1-1 SpVgg Bayreuth ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin VfR Garching 0-2 Burghausen ( 0-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin FV Illertissen 0-2 Tuerkguecue Muenchen ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Germany: 2. Bundesliga
    Select All Standings

    13:00 Fin VfB Stuttgart 2-1 St. Pauli ( 0-1 ) info lineup H2H
    13:00 Fin Arminia Bielefeld 3-1 Erzgebirge Aue ( 1-0 ) info lineup H2H
    13:00 Fin Wehen 0-3 Hannover 96 ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga Hessen
    Select All Standings

    14:00 Fin Hessen Kassel 2-2 Eintracht Stadtallendorf ( 0-2 ) info lineup H2H
    15:00 Fin TUS Dietkirchen 2-1 SV Rot-Weiss Hadamar ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin FSV Fernwald 0-2 SV Neuhof ( 0-2 ) info lineup H2H
    15:00 Fin FC Hanau 93 0-2 SC Waldgirmes ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Regionalliga Northeast
    Select All Standings

    13:30 Fin VSG Altglienicke 2-0 ZFC Meuselwitz ( 0-0 ) info lineup H2H
    13:30 Fin SV Lichtenberg 47 1-0 Berliner AK 07 ( 1-0 ) info lineup H2H
    13:30 Fin Germania Halberstadt 1-1 BFC Dynamo ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Lokomotive Leipzig 3-2 Energie Cottbus ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga NOFV-Sud
    Select All Standings

    13:30 FC Oberlausitz Neugersdorf - VfL Halle 96 ( - ) info lineup H2H
    14:00 Fin FSV Wacker Nordhausen II 7-0 VfB Krieschow ( 3-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Einheit Rudolstadt 0-0 Union Sandersdorf ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Germany: 1. Bundesliga
    Select All Standings

    15:30 Fin Borussia Dortmund 5-1 Augsburg ( 1-1 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Bayer Leverkusen 3-2 Paderborn ( 2-2 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Wolfsburg 2-1 FC Cologne ( 1-0 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Werder Bremen 1-3 Fortuna Duesseldorf ( 0-1 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Freiburg 3-0 Mainz 05 ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:30 Fin Borussia Moenchengladbach 0-0 Schalke 04 ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Oberliga Hamburg
    Select All Standings

    17:00 Fin SV Curslack-Neuengamme 3-3 TuS Osdorf ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Germany: 3. Liga
    Select All Standings

    14:00 Fin 1860 Muenchen 0-0 Meppen ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Viktoria Koeln 1904 0-2 Unterhaching ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Hansa Rostock 0-1 Sonnenhof Grossaspach ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin KFC Uerdingen 0-3 Ingolstadt ( 0-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Wuerzburger Kickers 3-2 Preussen Muenster ( 2-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Duisburg 3-1 FSV Zwickau ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Germany: Regionalliga North
    Select All Standings

    13:00 Fin Heider SV 2-0 Hannover 96 II ( 0-0 ) info lineup H2H
    13:00 Fin Hamburger SV II 1-1 HSC Hannover ( 0-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Luebeck 3-2 St.Pauli II ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin SSV Jeddeloh 0-0 Altonaer FC 93 ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Gibraltar: National League
    Select All Standings

    20:30 NA Gibraltar Phoenix - Leo FC ( - ) info lineup H2H
    20:30 NA Olympique 13 - Leo FC ( - ) info lineup H2H
  • Guatemala: Liga Nacional Apertura
    Select All Standings

    21:00 Fin Iztapa 3-2 CSD Municipal ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Hungary: NB I
    Select All Standings

    17:00 Fin Debrecen 3-2 Zalaegerszeg ( 2-1 ) info lineup H2H
    19:30 Fin Ferencvaros 1-0 Kaposvari ( 1-0 ) info lineup H2H
    19:30 Fin Mezokovesd SE 1-0 Puskas FC Academy ( 0-0 ) info lineup H2H
    19:30 Fin Fehervar FC 5-1 Diosgyori VTK ( 1-1 ) info lineup H2H
    19:30 Fin Ujpest 1-1 Paksi SE ( 0-0 ) info lineup H2H
    19:30 Fin Budapest Honved 1-3 Varda SE ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Iceland: 1. Deild
    Select All Standings

    18:00 Fin Magni 3-1 Afturelding ( 0-1 ) info lineup H2H
  • International: Club Friendlies
    Select All Standings

    19:30 Fin S.S. Arezzo 1-3 Roma ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin R.C. Cesena 0-0 AC Milan ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Triestina 0-1 Juventus ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Iran: Azadegan League
    Select All Standings

    15:00 Fin Rayka Babol 0-0 Damash ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Qashqai 3-1 Mes Kerman ( 1-1 ) info lineup H2H
    15:00 Aluminium Arak - Fajr Sepasi ( - ) info lineup H2H
    15:30 Fin Arman Gahar Sirjan 2-3 Oxin Alborz ( 0-1 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Niroye Zamini 0-1 Khooshe Talaee Sana Saveh ( 0-1 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Elmo Adab 1-2 Navad Urmia ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Sepidrood Rasht 0-0 Mes Rafsanjan ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Sorkhpooshan Pakdasht 1-0 Malavan ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Esteghlal Khuzestan 0-1 Baadraan Tehran ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Ireland: 1. Division
    Select All Standings

    20:30 Fin Longford Town 0-2 Shelbourne ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Israel: Toto Cup Placement Matches
    Select All Standings

    18:00 Pet Sektzia Nes Tziona 0-0
    (8-9)
    Hapoel Hadera ( 0-0 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Hapoel Raanana 1-0 Hapoel Haifa ( 0-0 ) info lineup H2H
    19:30 Fin Maccabi Netanya 1-2 Maccabi Haifa ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Italy: Coppa Italia
    Select All Standings

    18:00 Fin Parma Calcio 1913 3-1 Venezia ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Ivory Coast: Ligue 1
    Select All Standings

    17:30 Issia Wazi - AS Tanda ( - ) info lineup H2H
    17:30 Williamsville Athletic Club - SO Armee ( - ) info lineup H2H
    20:00 Academia F. Amadou Diallo - San Pedro ( - ) info lineup H2H
  • Japan: J. League
    Select All Standings

    11:05 Fin Shimizu S-Pulse 0-8 Consadole Sapporo ( 0-2 ) info lineup H2H
    12:00 Fin Vegalta Sendai 2-2 Kawasaki Frontale ( 0-1 ) info lineup H2H
    12:00 Fin FC Tokyo 0-1 Sanfrecce Hiroshima ( 0-0 ) info lineup H2H
    12:00 Fin Shonan Bellmare 2-3 Sagan Tosu ( 1-2 ) info lineup H2H
    12:00 Fin Vissel Kobe 3-0 Urawa Red Diamonds ( 1-0 ) info lineup H2H
    12:00 Fin Oita Trinita 0-1 Kashima Antlers ( 0-0 ) info lineup H2H
    12:05 Fin Yokohama F.Marinos 1-2 Cerezo Osaka ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Japan: J. League 2
    Select All Standings

    11:05 Fin Mito Hollyhock 3-0 Kyoto Sanga FC ( 2-0 ) info lineup H2H
    11:05 Fin Tochigi SC 0-0 Machida Zelvia ( 0-0 ) info lineup H2H
    11:05 Fin Ventforet Kofu 0-1 Renofa Yamaguchi ( 0-0 ) info lineup H2H
    11:05 Fin Zweigen Kanazawa 2-1 FC Gifu ( 2-0 ) info lineup H2H
    11:05 Fin V-Varen Nagasaki 1-2 Kashiwa Reysol ( 0-1 ) info lineup H2H
    12:00 Fin Albirex Niigata 0-3 Fagiano Okayama FC ( 0-1 ) info lineup H2H
    12:00 Fin Avispa Fukuoka 0-1 Tokushima Vortis ( 0-1 ) info lineup H2H
    12:00 Fin Kagoshima United 4-2 Ehime FC ( 0-1 ) info lineup H2H
    12:00 Fin FC Ryukyu 1-3 Yokohama FC ( 1-3 ) info lineup H2H
  • Kazakhstan: Premier League
    Select All Standings

    13:00 Fin Okzhetpes Kokshetau 0-4 Ordabasy Shymkent ( 0-2 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Irtysh Pavlodar 0-0 Tobol Kostanay ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Taraz 0-2 Kairat Almaty ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Kosovo: Superliga
    Select All Standings

    17:00 Fin KF Flamurtari 1-1 FC Prishtina ( 1-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Feronikeli 4-1 Drenica ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Llapi 4-1 KF Vushtrria ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Latvia: Virsliga
    Select All Standings

    15:00 Fin Valmieras FK 3-1 FK Jelgava ( 1-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin BFC Daugavpils 2-3 FK Spartaks ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Lithuania: 1. Division
    Select All Standings

    13:00 Fin Zalgiris Vilnius B 1-4 Siauliai ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Pakruojis 0-6 FC Kupiskis ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin FK Atmosfera 0-7 Minija Kretinga ( 0-4 ) info lineup H2H
  • Lithuania: A Lyga
    Select All Standings

    18:00 Fin FK Kauno Zalgiris 1-0 Riteriai ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Luxembourg: National Division
    Select All Standings

    17:00 Fin F91 Dudelange 1-3 AS Jeunesse Esch ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Mexico: Ascenso MX Apertura
    Select All Standings

    02:00 Fin Venados FC 1-0 Leones Negros ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Mexico: Liga Premier - Serie B
    Select All Standings

    03:00 Pet Calor de San Pedro 3-3
    (9-8)
    Deportivo Cafessa ( - ) info lineup H2H
    18:00 Fin Mineros de Zacatecas II 8-1 Ciervos ( - ) info lineup H2H
    23:00 Zitacuaro - Atletico San Francisco ( - ) info lineup H2H
    23:00 Chapulineros de Oaxaca - Real Canamy Tlayacapan ( - ) info lineup H2H
    23:00 Deportivo Dongu FC - Dorados II ( - ) info lineup H2H
  • Mexico: Liga MX Apertura
    Select All Standings

    02:00 Fin Puebla 0-4 Pachuca ( 0-2 ) info lineup H2H
    04:10 Fin Atlas 1-3 Cruz Azul ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Mexico: Liga Premier - Serie A Grp. 2
    Select All Standings

    19:00 Fin Pumas UNAM II 0-0 Cafetaleros de Chiapas II ( - ) info lineup H2H
  • Mexico: Liga Premier - Serie A Grp. 1
    Select All Standings

    02:00 Fin Tecos 3-2 Leones Negros II ( - ) info lineup H2H
    02:30 Fin Reynosa F.C. 4-0 Atletico Bahia ( - ) info lineup H2H
    03:00 Fin Coras de Nayarit 2-1 Mineros de Fresnillo ( - ) info lineup H2H
    03:00 Fin Alacranes de Durango 1-2 Atletico Saltillo Soccer ( - ) info lineup H2H
    17:00 Fin Cimarrones de Sonora II 0-0 Gavilanes FC Matamoros ( - ) info lineup H2H
  • Moldova: National Division
    Select All Standings

    17:00 Fin Speranta 1-0 Codru ( 0-0 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Zimbru 2-2 Dinamo-Auto ( 1-1 ) info lineup H2H
  • N. Ireland: Premiership
    Select All Standings

    16:00 Fin Cliftonville 0-2 Crusaders ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Dungannon Swifts 3-1 Glentoran ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Glenavon 2-0 Warrenpoint Town ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Institute 0-2 Carrick Rangers ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Larne 2-4 Ballymena United ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Linfield 2-4 Coleraine ( 0-2 ) info lineup H2H
  • N. Ireland: Championship
    Select All Standings

    16:00 Fin Harland & Wolff Welders F.C. 2-1 Queen's University ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Knockbreda 0-5 Portadown ( 0-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin PSNI FC 1-4 Loughgall ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Dundela 1-1 Newry City AFC ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Dergview FC 1-1 Ballyclare Comrades ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Ballinamallard United 1-1 Ards ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Netherlands: Eredivisie
    Select All Standings

    18:30 Fin VVV-Venlo 1-4 Ajax ( 0-1 ) info lineup H2H
    18:30 Fin ADO Den Haag 1-2 Sparta Rotterdam ( 0-2 ) info lineup H2H
    20:45 Fin FC Emmen 2-0 SC Heerenveen ( 2-0 ) info lineup H2H
  • North Macedonia: Prva Liga
    Select All Standings

    17:00 Fin Rabotnicki 2-0 Shkupi ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Norway: 2. Divisjon Avd. 1
    Select All Standings

    14:00 Fin Levanger 2-0 Brattvaag ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Egersund 4-0 Vidar ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Norway: 3. Divisjon Avd. 3
    Select All Standings

    13:00 Fin Bryne 2 0-1 Pors Grenland ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin IF Storm 1-2 Mandalskameratene ( 1-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Flint 3-3 Madla ( 0-1 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Vindbjart 3-3 Brodd ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Norway: 1. Division
    Select All Standings

    13:00 Fin Amazon Grimstad 4-0 Kaupanger ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Norway: 3. Divisjon Avd. 2
    Select All Standings

    14:00 Fin Halsen 1-1 Lyn ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Ready 1-1 Lokomotiv Oslo FK ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Ullern 2-1 FK Toensberg ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Follo 2-0 Grei ( 1-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Frigg 3-0 Norild ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Norway: Toppserien
    Select All Standings

    14:00 Fin Kolbotn 0-2 Arna-Bjoernar ( 0-2 ) info lineup H2H
    14:00 Fin LSK Kvinner 2-0 Vaalerenga ( 1-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Avaldsnes 1-3 Klepp ( 0-2 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Fart 2-2 Lyn Fotball ( 2-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Roea 2-1 Stabaek ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Norway: 3. Divisjon Avd. 6
    Select All Standings

    13:00 Fin Skjervoey 3-1 Ull/Kisa 2 ( 1-1 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Bodoe/Glimt 2 6-0 Leknes ( 5-0 ) info lineup H2H
  • Norway: 3. Divisjon Avd. 1
    Select All Standings

    13:30 Fin Kraakeroey 1-1 Sunndal ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Spjelkavik 0-2 Loerenskog ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Nordstrand 1-1 Eidsvold TF ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Norway: 3. Divisjon Avd. 5
    Select All Standings

    16:00 Fin Melhus 3-1 Gjoevik-Lyn ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Orkla 3-1 Brumunddal ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Raufoss 2 0-1 Strindheim ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Kolstad 0-3 NIL-Trysil ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Norway: Eliteserien
    Select All Standings

    18:00 Fin Odds Ballklubb 1-1 Rosenborg ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Norway: 2. Divisjon Avd. 2
    Select All Standings

    14:00 Fin Sotra Sportsklubb 3-2 Baerum ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Grorud 5-1 Floroe ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Asker 4-3 Aasane ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Norway: 3. Divisjon Avd. 4
    Select All Standings

    13:00 Fin Vestfossen 2-1 Djerv 1919 ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:30 Fin Stroemsgodset 2 3-2 Os ( 2-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Lysekloster 2-0 Fjoera ( 1-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Stord 6-0 Bergen Nord ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Brann 2 0-3 Vard Haugesund ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Valdres FK 0-9 FK Fyllingsdalen ( 0-4 ) info lineup H2H
  • Norway: 1. Divisjon
    Select All Standings

    15:30 Fin Sogndal 2-3 Aalesund ( 1-0 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Skeid 2-2 Sandefjord ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Paraguay: Division Profesional - Clausura
    Select All Standings

    00:30 Fin Sportivo San Lorenzo 1-1 General Diaz ( 0-0 ) info lineup H2H
    21:30 Fin Cerro Porteno 0-0 Olimpia ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Paraguay: Division Intermedia
    Select All Standings

    16:00 Fin 12 de Octubre 4-1 Deportivo Caaguazu ( - ) info lineup H2H
    16:00 Fin Sportivo Trinidense 0-0 Ovetense ( - ) info lineup H2H
    20:45 Fin Sportivo Iteno 1-0 RI 3 Corrales ( - ) info lineup H2H
    20:45 Fin Fernando de la Mora 2-1 Rubio Nu ( - ) info lineup H2H
  • Peru: Liga 1 - Clausura
    Select All Standings

    03:00 Fin Universitario de Deportes 0-0 Universidad San Martin ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:15 Fin Pirata FC 0-2 Union Comercio ( 0-0 ) info lineup H2H
    22:30 74 CD UT Cajamarca 0-1 FBC Melgar ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Peru: Liga 2
    Select All Standings

    22:00 Fin Cienciano 3-1 Juan Aurich ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Philippines: Philippines Football League
    Select All Standings

    10:00 Fin Ceres-Negros FC 3-0 Philippine Air Force ( 2-0 ) info lineup H2H
    13:00 Fin Green Archers United 1-1 Global FC ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Poland: 1. Division
    Select All Standings

    15:00 Fin Zaglebie Sosnowiec 1-0 Miedz Legnica ( 1-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Radomiak Radom 0-2 Warta Poznan ( 0-0 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Wigry Suwalki 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biala ( 1-0 ) info lineup H2H
    20:00 Fin GKS Jastrzebie 1-1 GKS Belchatow ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Poland: Ekstraklasa
    Select All Standings

    15:00 Fin Slask Wroclaw 2-1 Cracovia ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:30 Fin Arka Gdynia 0-0 Lech Poznan ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Jagiellonia Bialystok 3-1 Gornik Zabrze ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Poland: 2. Division
    Select All Standings

    16:00 Fin Blekitni Stargard 1-3 GKS Katowice ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin SKRA Czestochowa 1-0 Polkowice ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Pogon Siedlce 0-1 Znicz Pruszkow ( 0-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Gryf Wejherowo 0-3 Resovia ( 0-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Stal Rzeszow 2-0 Lech Poznan ll ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:30 Fin KS Legionovia Legionowo 0-2 Garbarnia ( 0-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Bytovia Bytow 4-1 Stal Stalowa Wola ( 3-0 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Olimpia Elblag 1-1 Widzew Lodz ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Portugal: Segunda Liga
    Select All Standings

    12:00 Fin Academico Viseu 0-0 Academica ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Oliveirense 0-2 Sporting Covilha ( 0-0 ) info lineup H2H
    19:15 Fin Chaves 2-1 Mafra ( 1-0 ) info lineup H2H
    19:15 Fin Casa Pia 1-2 Penafiel ( 1-2 ) info lineup H2H
  • Portugal: Primeira Liga
    Select All Standings

    17:30 Fin Moreirense 3-0 Gil Vicente ( 2-0 ) info lineup H2H
    20:05 Fin Belenenses SAD 0-2 Benfica ( 0-0 ) info lineup H2H
    22:30 73 FC Porto 4-0 Vitoria de Setubal ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Romania: Liga II
    Select All Standings

    10:00 Fin CSM Resita 3-1 Pandurii ( 2-1 ) info lineup H2H
    10:00 NA Luceafarul Oradea - CS Mioveni ( - ) info lineup H2H
    10:00 Fin Gloria Buzau 7-0 CS Sportul Snagov ( 4-0 ) info lineup H2H
    10:00 Fin FC Metaloglobus Bucuresti 3-0 Ripensia Timisoara ( 1-0 ) info lineup H2H
    10:00 Fin UTA Arad 3-0 Miercurea Ciuc ( 0-0 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Viitorul Pandurii Targu Jiu 0-1 CS Mioveni ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:30 Fin FC Arges Pitesti 1-0 Universitatea Cluj ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin ASU Politehnica Timisoara 0-1 Daco-Getica Bucuresti ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Romania: Liga I
    Select All Standings

    20:00 Fin Sepsi OSK 1-1 CFR Cluj ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Russia: Premier League
    Select All Standings

    13:05 Fin Ural 1-3 Krylya Sovetov Samara ( 0-1 ) info lineup H2H
    15:30 Fin FC Tambov 0-2 FC Krasnodar ( 0-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Zenit St. Petersburg 0-0 FK Akhmat ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Russia: PFL Zone East
    Select All Standings

    11:00 Fin Dinamo Barnaul 2-0 Zenit Irkutsk ( 1-0 ) info lineup H2H
    12:00 Fin Novosibirsk FK 3-1 Sakhalin ( 1-0 ) info lineup H2H
    13:00 Fin Irtysh 2-0 FC Chita ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Scotland: League Two
    Select All Standings

    16:00 Fin Annan Athletic 3-2 Albion Rovers ( 3-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Brechin City 0-3 Queen's Park ( 0-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Cove Rangers 3-2 Cowdenbeath ( 1-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Edinburgh City 1-0 Stirling Albion ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Elgin City 0-1 Stenhousemuir ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Scotland: Highland League
    Select All Standings

    16:00 Fin Brora Rangers 7-0 Lossiemouth ( 3-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Buckie Thistle 1-3 Fraserburgh ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Clachnacuddin 1-2 Wick Academy ( 0-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Formartine United 4-1 Deveronvale ( 4-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Fort William 0-1 Keith ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Inverurie Loco Works 3-1 Forres Mechanics ( 2-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Rothes 1-2 Nairn County ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Turriff United 3-1 Strathspey Thistle ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Scotland: League One
    Select All Standings

    16:00 Fin Airdrieonians 3-1 Clyde ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Falkirk 2-1 Montrose ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Peterhead 2-3 Dumbarton ( 2-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Stranraer 3-2 Raith Rovers ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Scotland: League Cup Final Stage
    Select All Standings

    16:00 AET Hibernian 3-3
    (5-3)
    Greenock Morton ( 2-2 ) info lineup H2H
    16:00 AET Partick Thistle 1-1
    (3-2)
    Ross County ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 AET Celtic 1-1
    (2-1)
    Dunfermline Athletic ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Forfar Athletic 1-2 Livingston ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 AET Kilmarnock 0-0
    (1-0)
    Hamilton Academical ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Scotland: Lowland League
    Select All Standings

    16:00 Fin Bonnyrigg Rose Athletic 3-0 Dalbeattie Star ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin BSC Glasgow 6-1 Caledonian Braves ( 3-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Cumbernauld Colts 2-1 Kelty Hearts ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Serbia: Super Liga
    Select All Standings

    17:00 Fin Indjija 2-1 FK Radnik Surdulica ( 1-1 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Mladost Lucani 1-1 Radnicki Nis ( 1-1 ) info lineup H2H
    20:00 Fin FK Spartak Subotica 2-3 FK Crvena Zvezda ( 1-1 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Cukaricki 2-1 Proleter ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Singapore: S.League
    Select All Standings

    11:30 Fin Warriors FC 1-3 Home United FC ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Slovakia: 2. Liga
    Select All Standings

    17:00 Fin Liptovsky Mikulas 0-2 FK Poprad ( 0-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Komarno 1-0 Zeleziarne Podbrezova ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Dukla Banska Bystrica 3-0 Slovan Bratislava B ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Dubnica 1-0 Puchov ( 1-0 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Skalica 1-0 FC Kosice ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Slovakia: Super Liga
    Select All Standings

    18:00 Fin Spartak Trnava 1-2 Trencin ( 1-1 ) info lineup H2H
    19:00 Fin FK Senica 2-2 Ruzomberok ( 2-1 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Zlate Moravce 0-0 FK Pohronie ( 0-0 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Zilina 3-0 Nitra ( 2-0 ) info lineup H2H
    19:00 Fin SKF Sered 0-4 Slovan Bratislava ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Slovenia: 2. Division
    Select All Standings

    17:00 Fin Radomlje 4-0 ND Beltinci ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Dravograd 5-1 Brezice ( 2-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Drava Ptuj 1-2 Gorica ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin NK Dob 1-1 Brda ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin ND Bilje 3-3 NK Krka ( 2-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin NK Krsko 3-0 Jadran ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Rogaska 2-1 Fuzinar ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Slovenia: Prva Liga
    Select All Standings

    17:00 Fin Tabor 2-0 ND Triglav ( 1-0 ) info lineup H2H
    20:10 Fin NK Celje 2-1 Maribor ( 1-0 ) info lineup H2H
  • South Africa: MTN8
    Select All Standings

    15:00 Fin Cape Town City FC 0-2 Polokwane City ( 0-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Orlando Pirates 0-1 Highlands Park ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:15 Fin Mamelodi Sundowns FC 3-1 Bloemfontein Celtic ( 0-0 ) info lineup H2H
  • South Korea: K-League 2
    Select All Standings

    12:00 Fin Gwangju FC 1-1 Busan I'Park ( 0-0 ) info lineup H2H
    12:00 Fin Suwon City 2-3 Ansan Greeners ( 1-2 ) info lineup H2H
  • South Korea: K-League 1
    Select All Standings

    12:00 Fin Gangwon FC 1-3 Suwon Bluewings ( 0-1 ) info lineup H2H
    12:00 Fin Seongnam FC 1-0 FC Seoul ( 0-0 ) info lineup H2H
    12:30 Fin Daegu FC 1-0 Gyeongnam FC ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Spain: LaLiga
    Select All Standings

    17:00 Fin Celta Vigo 1-3 Real Madrid ( 0-1 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Valencia 1-1 Real Sociedad ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Mallorca 2-1 Eibar ( 1-0 ) info lineup H2H
    21:00 Fin Leganes 0-1 Osasuna ( 0-0 ) info lineup H2H
    21:00 Fin Villarreal 4-4 Granada ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Sweden: 2. Division Soedra Svealand
    Select All Standings

    14:00 Fin Tyresoe 1-4 FC Stockholm Internazionale ( 1-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Arameiska-Syrianska IF 3-2 Enskede IK ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Assyriska IF Norrkoeping 2-1 IFK Aspudden-Tellus ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Sweden: 2. Division Oestra Goetaland
    Select All Standings

    14:00 Fin IFK Berga 2-2 Oesterlen FF ( 0-2 ) info lineup H2H
    14:00 Fin IFK Haessleholm 2-2 Dalstorps IF ( 1-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Husqvarna FF 2-1 Asarums IF FK ( 2-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Nosaby IF 5-1 Naessjoe FF ( 4-1 ) info lineup H2H
  • Sweden: 2. Division Norrland
    Select All Standings

    14:00 Fin Anundsjoe IF 1-1 Piteaa ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Gottne IF 6-0 Umeaa FC Akademi ( 1-0 ) info lineup H2H
    14:00 Sandviks IK - IFK Timraa ( - ) info lineup H2H
    14:00 Fin Taefteaa IK 1-2 Skellefteaa ( 1-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin IFK Umeaa 1-2 IFK Luleaa ( 0-1 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Ytterhogdals IK 4-2 Kramfors-Alliansen ( 2-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin IFK Oestersund 2-2 Friska Viljor ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Sweden: Superettan
    Select All Standings

    13:30 Fin Vaesteraas SK 2-3 Halmstads BK ( 0-2 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Oergryte FF 1-1 Mjaellby ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Syrianska 4-4 Norrby ( 1-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Degerfors 2-2 Trelleborgs FF ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Sweden: 2. Division Vaestra Goetaland
    Select All Standings

    12:30 Fin Qviding FIF 1-1 Onsala BK ( 0-1 ) info lineup H2H
    13:30 Fin Vinbergs IF 1-1 KSF Prespa Birlik ( 0-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin BK Olympic 3-2 Hittarps IK ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Halmia 1-1 Assyriska BK ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Sweden: 1. Division South
    Select All Standings

    13:00 Fin Lindome GIF 1-3 Lunds BK ( 0-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Eskilsminne IF 4-1 IK Oddevold ( 1-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Torns IF 1-2 IFK Vaernamo ( 1-1 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Utsiktens BK 0-0 Kristianstad FC ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Oskarshamns AIK 1-3 Landskrona BoIS ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Aatvidaberg 0-1 Skoevde AIK ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Sweden: 2. Division Norra Svealand
    Select All Standings

    13:00 Fin Valbo FF 0-1 IFK Mora FK ( 0-1 ) info lineup H2H
    13:00 Fin FC Gute 0-0 Kvarnsvedens IK ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Skiljebo SK - Kungsaengens IF ( - ) info lineup H2H
    14:00 Fin Enkoeping 2-3 Gamla Upsala ( 1-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Taeby FK 2-1 Karlbergs BK ( 1-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Hudiksvalls FF 7-3 Sundbybergs IK ( 5-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin IFK Stocksund 3-1 IFK Lidingoe ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Sweden: Allsvenskan
    Select All Standings

    16:00 Fin Hammarby 3-0 GIF Sundsvall ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Sweden: 2. Division Norra Goetaland
    Select All Standings

    14:00 Fin IFK Aamaal 0-2 Vaenersborgs IF ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin IFK Tidaholm 1-3 Grebbestads IF ( 0-2 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Nordvaermland FF 1-1 Vaargaarda IK ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Vaenersborgs FK 2-2 IK Gauthiod ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Saevedalens IF 0-2 Oerebro Syrianska IF ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Sweden: 1. Division North
    Select All Standings

    14:00 Fin BK Forward 0-0 FC Linkoeping City ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin IF Sylvia 1-1 Sollentuna FF ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Nykoepings BIS 1-1 Akropolis IF ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Vasalunds IF 2-2 Karlstad BK ( 2-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Sandvikens IF 4-1 Gefle ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Switzerland: Cup
    Select All Standings

    16:00 Fin Wetzikon 1-3 Meyrin ( - ) info lineup H2H
    16:00 Fin Wohlen 2-1 FC Wettswil-Bonstetten ( - ) info lineup H2H
    16:00 Fin SC YF Juventus Zuerich 0-3 Winterthur ( - ) info lineup H2H
    16:00 Fin Red Star Zuerich 1-3 Wil ( - ) info lineup H2H
    17:00 Fin Rothorn 1-3 FC Sursee ( - ) info lineup H2H
    17:00 Fin FC Altstatten 1-3 FC Bassecourt ( - ) info lineup H2H
    17:00 Fin Black Stars 1-2 FC Zuerich ( - ) info lineup H2H
    17:00 Fin Echallens 0-6 Servette ( - ) info lineup H2H
    17:00 Fin Seefeld 1-9 Grasshopper ( - ) info lineup H2H
    17:00 Fin Pully Football 1-4 Basel ( - ) info lineup H2H
    18:00 Fin FC Muri 2-3 FC Rapperswil-Jona ( - ) info lineup H2H
    18:00 Fin Rotkreuz 0-2 FC Freienbach ( - ) info lineup H2H
    18:00 Fin FC Saxon Sports 2-4 FC Spiez ( - ) info lineup H2H
    18:00 Fin Perly-C 0-5 FC Stade Lausanne-Ouchy ( - ) info lineup H2H
    18:00 AET Bulle 1-1
    (2-1)
    Chiasso ( - ) info lineup H2H
    18:00 Fin Allschwil 1-10 Sion ( - ) info lineup H2H
    18:00 Fin Illiria 1-6 Lausanne ( - ) info lineup H2H
    18:00 Fin AC Taverne 1-4 Kriens ( - ) info lineup H2H
    18:30 Fin Gambarogno Contone 0-5 Bellinzona ( - ) info lineup H2H
    19:00 Fin Mutschellen 0-3 Stade Nyonnais ( - ) info lineup H2H
    19:00 Fin FC Monthey 1-4 St. Gallen ( - ) info lineup H2H
  • Switzerland: 1. Liga Grp. 3
    Select All Standings

    16:00 Fin Eschen/Mauren 2-2 Hongg ( 1-2 ) info lineup H2H
    18:00 Fin FC Dietikon 2-4 Tuggen ( 2-3 ) info lineup H2H
    18:30 Fin Paradiso 0-3 Winterthur II ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Switzerland: 1. Liga Grp. 2
    Select All Standings

    16:00 Fin Baden 2-3 Buochs ( 1-2 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Zug 0-3 Muttenz ( 0-1 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Biel/Bienne 7-0 SC Goldau ( 4-0 ) info lineup H2H
  • Switzerland: 1. Liga Grp. 1
    Select All Standings

    16:30 Fin Terre Sainte 4-2 Chenois ( - ) info lineup H2H
    16:30 Fin Martigny 0-2 Vevey ( 0-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin FC Azzurri 90 0-1 Young Boys II ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Switzerland: Promotion League
    Select All Standings

    15:00 Fin Sion II 3-1 FC Muensingen ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Thailand: Thai League
    Select All Standings

    12:45 Fin Prachuap FC 1-0 Bangkok United ( 1-0 ) info lineup H2H
    13:00 Fin Buriram United 6-0 Ratchaburi FC ( 2-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Chainat FC 2-3 Samut Prakan City ( 0-1 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Chiangrai United 1-1 Sukhothai FC ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Thailand: Thai League 2
    Select All Standings

    12:45 Fin Lampang FC 2-2 Nong Bua Pitchaya FC ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Siam Navy FC 1-1 Army United ( - ) info lineup H2H
    14:00 Fin Samut Sakhon FC 2-2 Air Force Central FC ( - ) info lineup H2H
    14:00 Fin Ubon UMT FC 1-4 BG Pathum United ( - ) info lineup H2H
    15:00 Fin Udon Thani FC 1-1 Khonkaen FC ( - ) info lineup H2H
  • Turkey: 1. Lig
    Select All Standings

    18:15 Fin Fatih Karagumruk 3-1 Bursaspor ( 1-0 ) info lineup H2H
    20:45 Fin Adana Demirspor 2-0 Balikesirspor ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:45 Fin Osmanlispor FK 2-1 Boluspor ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Turkey: Super Lig
    Select All Standings

    18:15 Fin Genclerbirligi 0-1 Rizespor ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:45 Fin Sivasspor 3-0 Besiktas ( 1-0 ) info lineup H2H
    20:45 Fin Kayserispor 0-1 Alanyaspor ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Ukraine: Premier League
    Select All Standings

    13:00 Fin Vorskla 1-1 SC Dnipro-1 ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Desna 0-0 FC Kolos Kovalivka ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Ukraine: 1. Division
    Select All Standings

    16:00 Fin MFK Mykolaiv 3-2 Volyn ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Obolon-Brovar 4-3 FC Minaj ( 2-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin FC Balkany 4-0 Metalurg Zaporizhia ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:00 NA FC Balkany - Arsenal Kyiv ( - ) info lineup H2H
    17:00 Fin Chornomorets Odessa 0-1 FC Avanhard Kramatorsk ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Inhulets Petrove 1-0 Cherkashchyna-Akademiya ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Rukh Vynnyky 2-1 FC Prykarpattia 1981 ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Uruguay: Primera Division Intermedio
    Select All Standings

    20:00 Fin Cerro Largo 2-0 Cerro ( 1-0 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Danubio 1-2 Boston River ( 0-2 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Nacional 1-1 River Plate ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:00 Fin Fenix 0-1 Plaza Colonia ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Uruguay: Segunda Division
    Select All Standings

    15:05 NA Villa Espanola - Villa Teresa ( - ) info lineup H2H
    20:00 NA Club Atletico Torque - Atenas ( - ) info lineup H2H
    20:00 NA Central Espanol - Deportivo Maldonado ( - ) info lineup H2H
    20:00 NA Cerrito - Rentistas ( - ) info lineup H2H
  • USA: USL League One
    Select All Standings

    01:30 Fin Orlando City B 1-2 Lansing Ignite FC ( 0-1 ) info lineup H2H
  • USA: USL Championship
    Select All Standings

    01:30 Fin Atlanta United II 2-1 Swope Park Rangers ( 0-0 ) info lineup H2H
    04:30 Fin Portland Timbers II 2-4 OKC Energy FC ( 2-1 ) info lineup H2H
    04:30 Fin Fresno FC 1-1 Real Monarchs SLC ( 1-0 ) info lineup H2H
    04:30 Fin Phoenix Rising FC 4-2 Reno 1868 FC ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Uzbekistan: Superliga
    Select All Standings

    14:00 Fin Kokand 1912 2-1 Surkhon-2011 ( 1-1 ) info lineup H2H
    16:15 Fin Lokomotiv Tashkent 1-0 Nasaf Qarshi ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:15 Fin Buxoro 1-1 Sogdiyona Jizzax ( 0-0 ) info lineup H2H
    16:15 Fin AGMK 0-3 Pakhtakor Tashkent ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Venezuela: Segunda Division - Clausura - Grupo Occidental
    Select All Standings

    21:30 Deportivo Zulia - Urena SC ( - ) info lineup H2H
    21:30 Universidad de Los Andes FC - TFC Maracaibo ( - ) info lineup H2H
  • Venezuela: Segunda Division - Clausura - Grupo Central
    Select All Standings

    21:30 Yaracuyanos FC - Libertador FC ( - ) info lineup H2H
    21:30 GV Maracay - Deportivo Petare ( - ) info lineup H2H
  • Venezuela: Primera Division - Clausura
    Select All Standings

    21:30 NA Deportivo Anzoategui - Deportivo Lara ( - ) info lineup H2H
    22:00 Fin Carabobo FC 0-0 Lala FC ( 0-0 ) info lineup H2H
    22:00 Fin Portuguesa FC 0-0 Metropolitanos FC ( 0-0 ) info lineup H2H
    23:00 47 Mineros De Guayana 1-0 Zamora FC ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Venezuela: Segunda Division - Clausura - Grupo Oriental
    Select All Standings

    21:00 Ciudad Vinotinto - Chico de Guayana FC ( - ) info lineup H2H
  • Vietnam: V-League
    Select All Standings

    12:00 Fin Nam Dinh 2-3 QNK Quang Nam ( 1-1 ) info lineup H2H
    13:00 Fin Viettel 0-1 Saigon FC ( 0-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Ho Chi Minh City FC 3-1 Than Quang Ninh ( 3-1 ) info lineup H2H
  • Wales: Championship South & Mid
    Select All Standings

    15:30 Fin Cwmbran Celtic 1-1 Swansea University ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Haverfordwest 5-0 Caerau Ely ( 2-0 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Afan Lido 0-1 Undy Athletic ( 0-1 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Cambrian & Clydach 2-1 Llantwit Major ( 1-0 ) info lineup H2H
    15:30 Fin STM Sports 3-1 Cwmamman United ( 1-1 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Taffs Well 3-1 Ammanford ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Wales: Championship North & Mid
    Select All Standings

    15:30 NA Bangor City - Colwyn Bay ( - ) info lineup H2H
    15:30 Fin Flint Town United 1-2 Rhyl ( 1-1 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Llandudno FC 3-1 Corwen ( 2-1 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Llanfair United 1-1 Ruthin Town ( 1-1 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Llangefni Town 2-0 Gresford Athletic ( 1-0 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Llanrhaeadr FC 1-2 Penrhyncoch FC ( 0-0 ) info lineup H2H
    15:30 Fin Porthmadog 0-2 Conwy Borough FC ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Wales: Premier League
    Select All Standings

    15:30 Fin Connah's Quay 1-1 Cardiff Met University ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Zimbabwe: Premier Soccer League
    Select All Standings

    15:00 Fin Black Rhinos 1-2 Chapungu United ( 1-1 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Harare City 1-2 Manica Diamonds ( 1-1 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Chicken Inn FC 1-1 Yadah FC ( 1-0 ) info lineup H2H
    15:00 Fin Tel One FC 2-2 Bulawayo Chiefs ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Argentina: Superliga Select All Standings

    22:45 56 San Lorenzo 2-2 Rosario Central ( 2-2 ) info lineup H2H
  • Brazil: Serie A Select All Standings

    22:20 82 Fortaleza 0-1 Internacional ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Chile: Primera Division Select All Standings

    23:30 28 Universidad Catolica 0-0 Everton CD ( - ) info lineup H2H
  • Colombia: Primera A Clausura Select All Standings

    22:15 87 Millonarios 2-1 La Equidad ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Costa Rica: Primera Division Apertura Select All Standings

    23:05 47 Limon 1-1 Deportiva San Carlos ( 1-1 ) info lineup H2H
  • El Salvador: Primera Division - Apertura Select All Standings

    23:30 23 El Vencedor 0-0 CD FAS ( - ) info lineup H2H
    23:45 13 CD Aguila 0-0 Jocoro FC ( - ) info lineup H2H
  • Peru: Liga 1 - Clausura Select All Standings

    22:30 74 CD UT Cajamarca 0-1 FBC Melgar ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Portugal: Primeira Liga Select All Standings

    22:30 73 FC Porto 4-0 Vitoria de Setubal ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Venezuela: Primera Division - Clausura Select All Standings

    23:00 47 Mineros De Guayana 1-0 Zamora FC ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Algeria: Ligue 1 Select All Standings

    21:45 Fin MC Oran 3-1 USM Bel Abbes ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Argentina: Primera Nacional Zona B Select All Standings

    17:00 Fin Brown de Adrogue 1-1 Atletico Rafaela ( 0-1 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Sarmiento 0-0 Santamarina ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Villa Dalmine 2-0 Instituto ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Argentina: Primera B Metropolitana Apertura Select All Standings

    20:30 Fin Comunicaciones 2-0 CA San Miguel ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin CD UAI Urquiza 2-2 Tristan Suarez ( 1-1 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Almirante Brown 0-0 Colegiales ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Armenia: Premier League Select All Standings

    15:15 Fin Alashkert FC 2-1 Urartu FC ( 1-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Gandzasar 1-1 Lori ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Northern New South Wales Select All Standings

    06:30 Fin Edgeworth Eagles 4-1 Weston Workers ( 1-0 ) info lineup H2H
    09:00 Fin Newcastle Jets Youth 0-5 Broadmeadow Magic ( 0-3 ) info lineup H2H
  • Australia: NPL Youth Queensland Select All Standings

    08:00 Fin Lions FC U20 1-1 SWQ Thunder U20 ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Victorian Premier League One Select All Standings

    07:00 Fin Moreland Zebras 1-0 Bulleen Lions ( 0-0 ) info lineup H2H
    07:00 Fin North Geelong Warriors 1-0 Box Hill United ( 0-0 ) info lineup H2H
    07:00 Fin Whittlesea Ranges 2-3 Melbourne City FC Youth ( 0-1 ) info lineup H2H
    07:00 Fin Murray United FC 1-2 Werribee City ( 1-0 ) info lineup H2H
    07:00 Fin Springvale White Eagles 1-4 Brunswick City ( 1-1 ) info lineup H2H
    07:15 Fin Northcote City 1-0 Melbourne Victory Youth ( 1-0 ) info lineup H2H
    08:00 Fin Ballarat City FC 1-1 Langwarrin SC ( 1-0 ) info lineup H2H
    08:00 Fin Manningham United Blues 0-1 Moreland City FC ( 0-1 ) info lineup H2H
    09:30 Fin Geelong SC 1-0 Goulburn Valley Suns ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Australia: Western Select All Standings

    09:00 Fin Inglewood United 3-0 Stirling Lions ( 2-0 ) info lineup H2H
    09:00 Fin Balcatta 2-2 Sorrento ( 1-1 ) info lineup H2H
    09:00 Fin Bayswater City 5-0 Rockingham City FC ( 2-0 ) info lineup H2H
    09:00 Fin Armadale 0-2 Perth ( 0-0 ) info lineup H2H
    09:00 Fin Floreat Athena 1-2 ECU Joondalup ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Australia: Queensland Premier League Playoff Select All Standings

    10:00 Fin Sunshine Coast Wanderers 2-1 Ipswich Knights ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Australia: Victorian Select All Standings

    06:45 Fin Avondale FC 2-3 Heidelberg United ( 1-2 ) info lineup H2H
    07:00 Fin Green Gully Cavaliers 6-2 Dandenong Thunder SC ( 2-1 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Port Melbourne Sharks SC 1-1 Bentleigh Greens ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Australia: Southern Select All Standings

    11:30 Fin Adelaide City 1-2 Adelaide Comets ( 0-0 ) info lineup H2H
    11:30 Fin Adelaide Raiders 1-3 Adelaide Blue Eagles ( 0-1 ) info lineup H2H
    11:30 Fin West Adelaide 0-4 North Eastern Metro Stars ( 0-4 ) info lineup H2H
    11:30 Fin Campbelltown City 2-1 Croydon Kings ( 2-1 ) info lineup H2H
    11:30 Fin Para Hills Knights 3-3 Adelaide Olympic ( 0-0 ) info lineup H2H
    11:30 Fin Adelaide United Youth 1-1 South Adelaide ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Brisbane Premier League Select All Standings

    09:00 Fin The Gap 0-5 Taringa Rovers ( 0-1 ) info lineup H2H
    09:30 Fin Grange Thistle 2-3 Bayside United ( 1-1 ) info lineup H2H
    11:00 Fin North Pine 0-9 Albany Creek ( 0-5 ) info lineup H2H
    11:00 Fin Toowong 4-2 University of Queensland ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Tasmania Premier League Select All Standings

    06:15 Fin Devonport City 4-2 Riverside Olympic ( 2-1 ) info lineup H2H
    08:15 Fin Glenorchy Knights 3-0 Launceston City ( 2-0 ) info lineup H2H
  • Australia: Brisbane Capital League Division One Select All Standings

    09:15 Fin Ipswich City 2-0 Mount Gravatt ( 1-0 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Annerley 2-4 Western Spirit ( 2-2 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Pine Hills 0-1 St George Willawong FC ( - ) info lineup H2H
    10:00 Fin North Star FC 2-1 New Farm United ( - ) info lineup H2H
    10:15 Fin Virginia United 3-0 Moggill ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Australia: Capital Select All Standings

    07:00 Fin Riverina Rhinos 1-2 Tuggeranong United ( - ) info lineup H2H
    07:00 Fin Woden Weston FC 1-3 Monaro Panthers ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Southern State League Select All Standings

    07:30 Fin Cumberland United 4-1 Noarlunga United ( 2-0 ) info lineup H2H
    07:30 Fin Playford City Patriots 2-1 White City Woodville ( 1-0 ) info lineup H2H
    07:30 Fin Adelaide Victory 1-3 Western Strikers ( 1-1 ) info lineup H2H
    07:30 Fin West Torrens Birkalla 2-0 Seaford Rangers ( 1-0 ) info lineup H2H
    07:30 Fin Salisbury United 0-2 Fulham United FC ( 0-1 ) info lineup H2H
    07:30 Fin Sturt Lions 2-2 Modbury Jets ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Australia: Queensland Select All Standings

    08:30 Fin Gold Coast United FC 1-0 Sunshine Coast ( 0-0 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Lions FC 5-1 SWQ Thunder ( 3-0 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Moreton Bay United 2-1 Redlands United ( 2-1 ) info lineup H2H
    10:00 Fin Brisbane Strikers 4-1 Olympic FC ( 2-0 ) info lineup H2H
    10:30 Fin Brisbane City 1-1 Magpies Crusaders ( 1-1 ) info lineup H2H
    11:00 Fin Western Pride 3-2 Eastern Suburbs ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Australia: New South Wales Premier League 2 Select All Standings

    11:00 Fin Spirit FC 2-1 Mounties Wanderers ( 2-0 ) info lineup H2H
    11:00 Fin St George FC 3-2 Hills United FC ( 0-0 ) info lineup H2H
    11:00 Fin St George City 1-0 Macarthur Rams ( 1-0 ) info lineup H2H
    11:00 Fin Canterbury Bankstown FC 5-3 Bonnyrigg White Eagles ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Austria: Regionalliga East Select All Standings

    17:30 Fin Wiener Neustadt 1-1 SV Stripfing ( 1-0 ) info lineup H2H
    19:00 Fin SV Leobendorf 3-1 SC Wiener Viktoria ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Austria: Regionalliga Middle Select All Standings

    19:00 Fin SV St. Anna 2-0 SC Gleisdorf ( 2-0 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Kalsdorf 2-0 FC Wels ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Austria: Regionalliga West - Vorarlberg Select All Standings

    16:00 Fin Dornbirner SV 1-0 Langenegg ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Altach Juniors 5-1 Roefix Roethis ( 1-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Hohenems 2-2 FC Wolfurt ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Austria: Regionalliga West - Salzburg Select All Standings

    17:00 Fin USK Anif 2-2 SV Kuchl ( 2-2 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Seekirchen 0-2 Pinzgau Saalfelden ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin SV Austria Salzburg 2-3 SV Wals Grunau ( 0-1 ) info lineup H2H
    18:00 Fin St. Johann 3-1 SK Bischofshofen ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Austria: Bundesliga Select All Standings

    17:00 Fin LASK 1-1 WSG Swarovski Tirol ( 0-1 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Wolfsberger AC 5-0 Mattersburg ( 2-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin SKN St. Poelten 0-6 Salzburg ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Austria: Regionalliga West - Tyrol Select All Standings

    16:30 Fin FC Kitzbuehel 4-1 SC Imst ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Azerbaijan: Premier League Select All Standings

    17:00 Fin FK Qabala 0-2 Sumqayit ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Belarus: Premier League Select All Standings

    15:45 Fin Slavia Mozyr 1-0 Dnyapro Mogilev ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:45 Fin FC Minsk 2-0 Torpedo Zhodino ( 0-0 ) info lineup H2H
    18:00 Awarded FC Torpedo Minsk 0-3 FK Vitebsk ( - ) info lineup H2H
  • Belgium: First Division A Select All Standings

    18:00 Fin Kortrijk 4-2 Anderlecht ( 0-1 ) info lineup H2H
    20:00 Fin KV Mechelen 3-1 Cercle Brugge ( 0-1 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Waasland-Beveren 0-4 Genk ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Belgium: First Division B 1st Stage Select All Standings

    17:00 Fin Lommel 0-3 Virton ( 0-1 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Westerlo 4-1 Roeselare ( 4-1 ) info lineup H2H
  • Bolivia: Primera Division - Clausura Select All Standings

    21:00 Fin Always Ready 6-0 Destroyers ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Bosnia and Herzegovina: Premier League Select All Standings

    17:30 Fin FK Velez Mostar 1-0 Siroki Brijeg ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:30 Fin FK Zvijezda 09 2-2 Celik Zenica ( 1-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Borac Banja Luka 0-0 FK Mladost Doboj Kakanj ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin Zeljeznicar 2-2 Sloboda Tuzla ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Bosnia and Herzegovina: 1. Division RS Select All Standings

    17:30 Fin Kozara 0-0 Tekstilac Derventa ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:30 Fin Zeljeznicar Banja Luka 10-0 Sloga Crnjelovo ( 5-0 ) info lineup H2H
    17:30 Fin FK Jedinstvo Brcko 1-2 FK Krupa ( 0-1 ) info lineup H2H
    17:30 Fin Slavija Sarajevo 0-0 Rudar Prijedor ( 0-0 ) info lineup H2H
    20:30 Fin FK Modrica 3-1 FK Podrinje ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Brazil: Serie B Select All Standings

    00:15 Fin Londrina EC 1-1 Criciuma ( 1-1 ) info lineup H2H
    02:30 Fin Guarani 0-2 Vila Nova ( 0-1 ) info lineup H2H
    16:00 Fin Sao Bento 2-1 Parana Clube ( 0-1 ) info lineup H2H
    21:30 Fin Sport Recife 3-0 Botafogo SP ( 1-0 ) info lineup H2H
  • Brazil: Serie C Grp. B Select All Standings

    01:00 Fin Remo 2-0 EC Sao Jose ( 0-0 ) info lineup H2H
    21:00 Fin Tombense FC 3-2 Atletico Acreano ( 1-1 ) info lineup H2H
  • Bulgaria: Second Professional League Select All Standings

    17:00 Fin Hebar 0-0 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin PFC Lokomotiv Sofia 1929 1-0 Spartak Pleven ( 1-0 ) info lineup H2H
    18:00 Fin Chernomorets Balchik 0-1 Septemvri Sofia ( 0-0 ) info lineup H2H
  • Bulgaria: First Professional League Select All Standings

    17:00 Fin Beroe 2-0 Botev Plovdiv ( 0-0 ) info lineup H2H
    19:30 Fin Vitosha Bistritsa 0-4 Levski Sofia ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Canada: CSL Select All Standings

    01:00 Fin Serbian White Eagles 2-2 Vorkuta ( - ) info lineup H2H
  • Chile: Primera B Select All Standings

    02:00 Fin Barnechea 2-0 Deportes Copiapo ( - ) info lineup H2H
    18:00 Fin Magallanes 0-1 Union San Felipe ( - ) info lineup H2H
    21:00 Fin Santiago Wanderers 1-1 Puerto Montt ( - ) info lineup H2H
  • China: China League Select All Standings

    13:30 Fin Guangdong Huanan 3-2 Nantong Zhiyun FC ( 2-1 ) info lineup H2H
    13:30 Fin Shijiazhuang Ever Bright 1-0 Qingdao Huanghai ( 0-0 ) info lineup H2H
    13:30 Fin Beijing BG 0-1 Changchun Yatai ( 0-1 ) info lineup H2H
    13:30 Fin Guizhou Hengfeng 2-0 Heilongjiang Lava Spring FC ( 1-0 ) info lineup H2H
    13:30 Fin Shanghai Shenxin 2-3 Shaanxi Changan ( 0-2 ) info lineup H2H
  • Colombia: Primera B Clausura Select All Standings

    21:00 Fin Tigres FC 1-1 Real San Andres ( 1-0 ) info lineup H2H
    22:00 Fin Llaneros FC 0-2 Bogota FC ( 0-1 ) info lineup H2H
    22:00 Fin Barranquilla FC 2-2 Leones ( 1-0 ) info lineup H2H
    22:00 Fin Valledupar 3-1 Orsomarso ( 2-1 ) info lineup H2H
  • Croatia: 1. Division Select All Standings

    19:00 Fin NK Varazdin 1-1 NK Lokomotiva ( 1-0 ) info lineup H2H
    21:00 Fin NK Istra 1961 2-3 Slaven ( 2-2 ) info lineup H2H
  • Croatia: 2. Division Select All Standings

    17:30 Fin Solin 2-1 NK Hrvatski Dragovoljac ( 1-0 ) info lineup H2H
    17:30 Fin NK Kustosija 2-3 NK Dugopolje ( 1-2 ) info lineup H2H
    19:00 Fin Sibenik 3-2 Hajduk Split B ( 3-1 ) info lineup H2H
  • Czech Republic: FNL Select All Standings

    10:15 Fin Trinec 1-1 Hradec Kralove ( 0-0 ) info lineup H2H
    10:15 Fin Dukla Praha 2-1 FC Zbrojovka Brno ( 0-0 ) info lineup H2H
    10:15 Fin Sokolov 2-1 FC Vlasim ( 1-0 ) info lineup H2H
    10:15 Fin MFK Chrudim 0-3 Zizkov ( 0-2 ) info lineup H2H
    17:00 Fin SK Lisen 0-0 FK Slavoj Vysehrad ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:00 Fin Vitkovice 2-2 SK Prostejov ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Czech Republic: 1. Liga Select All Standings

    17:00 Fin Slovacko 2-0 Pribram ( 0-0 ) info lineup H2H
    17:05 Fin Opava 0-3 FC Fastav Zlin ( 0-1 ) info lineup H2H
    19:30 Fin Bohemians 1905 3-2 Sigma Olomouc ( 0-1 ) info lineup H2H
  • Denmark: Danmarksserien Grp. 1 Select All Standings

    12:30 Fin Fremad Valby 2-0 Taarnby FF ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Ledoeje-Smoerum Fodbold 2-0 KFUM Roskilde ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Alleroed FK 2-3 Koege Nord FC ( - ) info lineup H2H
    13:30 Fin Skjold Birkeroed 3-2 Taastrup FC ( - ) info lineup H2H
  • Denmark: 1. Division Grp. 2 Select All Standings

    11:00 Fin AaB 2-1 IF Lyseng ( - ) info lineup H2H
    15:00 Fin ASA Aarhus 3-2 Vildbjerg ( - ) info lineup H2H
  • Denmark: Danmarksserien Grp. 3 Select All Standings

    13:00 Fin Otterup 2-2 Kolding B ( - ) info lineup H2H
    13:00 Fin Tarup-Paarup 1-3 OKS ( - ) info lineup H2H
    13:30 Fin Hedensted 1-2 Herning Fremad ( - ) info lineup H2H
    15:00 Fin Varde 2-1 Marienlyst ( - ) info lineup H2H
  • Denmark: 1. Division Grp. 1 Select All Standings

    12:00 Fin Damsoe 3-6 Oesterbro IF ( - ) info lineup H2H
    12:00 Fin Naesby BK 1-2 Koege ( - ) info lineup H2H
    13:30 Fin Sundby 2-3 Herlufsholm ( - ) info lineup H2H
  • Denmark: 2. Division Grp. 2 Select All Standings

    14:00 Fin Brabrand 1-0 Aarhus Fremad ( 0-0 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Middelfart 2-1 VSK Aarhus ( 2-1 ) info lineup H2H
    14:00 Fin Dalum 5-1