Recent premium Games result

12.11.2019

12.11.19

20:45

Milton Keynes Dons - Wycombe Wanderers

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. G
Wycombe Wanderers to win 2.3 +13

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

12.11.19

18:30

Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu

Romania 2-Liga II
Petrolul Ploiesti to win 2.3 +13

WIN

3-1 (3-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Scunthorpe United - Sunderland

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. A
Scunthorpe United 0 2.2 +12

WIN

3-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Annan Athletic - Brechin City

Scotland 4-League Two
Brechin City 0.25 2 -10

LOST

5-2 (3-2)
click to see detail

12.11.19

23:15

Vitoria - CRB

Brazil 2-Serie B
Over+2.25 2 +10

WIN

2-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:30

Bradford City - Rochdale

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. F
Rochdale 0.25 2.3 +13

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Scunthorpe United - Sunderland

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. A
Scunthorpe United 0 2.2 +12

WIN

3-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Scunthorpe United - Sunderland

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. A
Scunthorpe United +0.5 2.1 +11

WIN

3-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:30

Colchester United - Ipswich Town

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Under 2.5 2.1 +11

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Scunthorpe United - Sunderland

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. A
Scunthorpe United +0.25 1.9 +9

WIN

3-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Port Vale - Newcastle United Academy

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. D
Port Vale -0.25 1.8 +8

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:00

Gillingham - Tottenham Hotspur Academy

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Gillingham to win 3.1 +21

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

N.Ireland - Wales

European Championship 1-EURO Qualification Grp. C
Draw 2.2 +12

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

23:15

Oeste FC - Atletico GO

Brazil 2-Serie B
Atletico GO -0.5 2.1 +11

WIN

0-4 (0-3)
click to see detail

12.11.19

20:45

Scunthorpe United - Sunderland

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. A
Scunthorpe United +1 1.8 +8

WIN

3-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:30

Colchester United - Ipswich Town

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Over+2.75 2 -10

LOST

1-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

14:30

Argentina - Colombia

Friendlies 1-Friendlies
Draw 3.5 +25

WIN

2-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

17:00

Israel - Bosnia and Herzegovina

European Championship 1-EURO Qualification Grp. B
Bosnia and Herzegovina to win 2 +10

WIN

1-3 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Burton Albion - Mansfield Town

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. E
Over+2.75 1.9 +4.5

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Tranmere Rovers - Salford City

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. C
Salford City to win 3.3 +23

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

23:15

Brasil de Pelotas - Coritiba

Brazil 2-Serie B
Coritiba -0.25 2 +10

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:30

Colchester United - Ipswich Town

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Under 2.5 2.1 +11

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

23:15

Brasil de Pelotas - Coritiba

Brazil 2-Serie B
Coritiba -0.25 2 +10

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:30

Bradford City - Rochdale

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. F
Rochdale 0.5 2.3 +13

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Lincoln City - Rotherham United

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. H
Lincoln City 0 2.1 +11

WIN

3-0 (2-0)
click to see detail

12.11.19

23:15

Brasil de Pelotas - Coritiba

Brazil 2-Serie B
Coritiba -0.5 2.3 +13

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Lincoln City - Rotherham United

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. H
Lincoln City to win 2.8 +18

WIN

3-0 (2-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

N.Ireland - Wales

European Championship 1-EURO Qualification Grp. C
Draw 2.2 +12

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

23:15

Vitoria - CRB

Brazil 2-Serie B
Over+2.5 2.2 +12

WIN

2-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

23:15

Oeste FC - Atletico GO

Brazil 2-Serie B
Atletico GO -0.5 2.2 +12

WIN

0-4 (0-3)
click to see detail

12.11.19

20:00

Gillingham - Tottenham Hotspur Academy

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Gillingham to win 3.1 +21

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

12.11.19

23:15

Oeste FC - Atletico GO

Brazil 2-Serie B
Atletico GO -0.5 2.2 +12

WIN

0-4 (0-3)
click to see detail

12.11.19

20:45

Cheltenham Town - Newport County

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. E
Newport County to win 3.4 +24

WIN

4-7 (3-5)
click to see detail

12.11.19

20:00

Gillingham - Tottenham Hotspur Academy

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Gillingham to win 3.1 +21

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Scunthorpe United - Sunderland

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. A
Scunthorpe United +0.5 2.2 +12

WIN

3-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:30

Colchester United - Ipswich Town

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Under 2.5 2.1 +11

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Cheltenham Town - Newport County

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. E
Newport County 0.25 2.3 +13

WIN

4-7 (3-5)
click to see detail

12.11.19

20:45

Crawley Town - Oxford United

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. B
Oxford United -0.75 2.2 +12

WIN

1-4 (0-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Port Vale - Newcastle United Academy

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. D
Port Vale -0.25 1.9 +9

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

12.11.19

23:15

Vitoria - CRB

Brazil 2-Serie B
Draw 3.2 +22

WIN

2-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Cheltenham Town - Newport County

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. E
Newport County 0.25 2.3 +13

WIN

4-7 (3-5)
click to see detail

12.11.19

20:45

Tranmere Rovers - Salford City

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. C
Salford City 0.5 1.8 +8

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Yeovil Town - Hartlepool United

England Cup 1-FA Cup
Hartlepool United 0.25 2 +10

WIN

1-4 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Lincoln City - Rotherham United

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. H
Lincoln City +0.25 1.8 +8

WIN

3-0 (2-0)
click to see detail

12.11.19

17:00

Israel - Bosnia and Herzegovina

European Championship 1-EURO Qualification Grp. B
Bosnia and Herzegovina to win 2 +10

WIN

1-3 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:30

Bradford City - Rochdale

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. F
Draw 4 -10

LOST

1-2 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

N.Ireland - Wales

European Championship 1-EURO Qualification Grp. C
Wales to win 2.2 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Lincoln City - Rotherham United

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. H
Lincoln City to win 2.8 +18

WIN

3-0 (2-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Burton Albion - Mansfield Town

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. E
Under 2.5 2.4 -10

LOST

1-2 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:30

Colchester United - Ipswich Town

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Under 2.5 2.1 +11

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

14:30

Argentina - Colombia

Friendlies 1-Friendlies
Argentina to win 2.3 -10

LOST

2-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

23:15

Oeste FC - Atletico GO

Brazil 2-Serie B
Atletico GO to win 2.3 +13

WIN

0-4 (0-3)
click to see detail

12.11.19

20:45

Milton Keynes Dons - Wycombe Wanderers

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. G
Wycombe Wanderers to win 2.8 +18

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Cheltenham Town - Newport County

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. E
Newport County 0.25 1.9 +9

WIN

4-7 (3-5)
click to see detail

12.11.19

20:45

Cheltenham Town - Newport County

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. E
Newport County 0.5 2 +10

WIN

4-7 (3-5)
click to see detail

12.11.19

20:30

Colchester United - Ipswich Town

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Under 2.5 2.1 +11

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

17:00

Israel - Bosnia and Herzegovina

European Championship 1-EURO Qualification Grp. B
Bosnia and Herzegovina to win 2 +10

WIN

1-3 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Scunthorpe United - Sunderland

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. A
Scunthorpe United +0.5 2.1 +11

WIN

3-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

17:00

Israel - Bosnia and Herzegovina

European Championship 1-EURO Qualification Grp. B
Bosnia and Herzegovina to win 2 +10

WIN

1-3 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Tranmere Rovers - Salford City

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. C
Salford City 0.25 2.1 +11

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Burton Albion - Mansfield Town

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. E
Over+4.5 4 -10

LOST

1-2 (1-2)
click to see detail

12.11.19

17:00

Israel - Bosnia and Herzegovina

European Championship 1-EURO Qualification Grp. B
Bosnia and Herzegovina to win 2 +10

WIN

1-3 (1-2)
click to see detail

12.11.19

23:15

Oeste FC - Atletico GO

Brazil 2-Serie B
Oeste FC +0.25 1.9 -10

LOST

0-4 (0-3)
click to see detail

12.11.19

20:45

Milton Keynes Dons - Wycombe Wanderers

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. G
Wycombe Wanderers to win 2.8 +18

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Crawley Town - Oxford United

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. B
Oxford United -0.75 2.2 +12

WIN

1-4 (0-2)
click to see detail

12.11.19

23:15

Oeste FC - Atletico GO

Brazil 2-Serie B
Oeste FC +0.25 1.9 -10

LOST

0-4 (0-3)
click to see detail

12.11.19

20:45

Lincoln City - Rotherham United

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. H
Lincoln City to win 2.8 +18

WIN

3-0 (2-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Burton Albion - Mansfield Town

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. E
Over+3.5 2.3 -10

LOST

1-2 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Lincoln City - Rotherham United

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. H
Rotherham United to win 2.3 -10

LOST

3-0 (2-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Port Vale - Newcastle United Academy

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. D
Under 1.5 1.6 +6

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Tranmere Rovers - Salford City

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. C
Salford City 0.25 2.1 +11

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Yeovil Town - Hartlepool United

England Cup 1-FA Cup
Hartlepool United to win 3.5 +25

WIN

1-4 (1-2)
click to see detail

12.11.19

23:15

Oeste FC - Atletico GO

Brazil 2-Serie B
Atletico GO -0.5 2.1 +11

WIN

0-4 (0-3)
click to see detail

12.11.19

20:45

Yeovil Town - Hartlepool United

England Cup 1-FA Cup
Hartlepool United to win 3.5 +25

WIN

1-4 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Burton Albion - Mansfield Town

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. E
Under 1.5 4.5 -10

LOST

1-2 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Port Vale - Newcastle United Academy

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. D
Under 1.25 1.9 +4.5

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Crawley Town - Oxford United

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. B
Oxford United -0.5 2 +10

WIN

1-4 (0-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Yeovil Town - Hartlepool United

England Cup 1-FA Cup
Hartlepool United 0 2.4 +14

WIN

1-4 (1-2)
click to see detail

12.11.19

17:00

Israel - Bosnia and Herzegovina

European Championship 1-EURO Qualification Grp. B
Bosnia and Herzegovina to win 2 +10

WIN

1-3 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

N.Ireland - Wales

European Championship 1-EURO Qualification Grp. C
Draw 2.2 +12

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Milton Keynes Dons - Wycombe Wanderers

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. G
Wycombe Wanderers to win 2.8 +18

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

N.Ireland - Wales

European Championship 1-EURO Qualification Grp. C
Draw 2.2 +12

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

14:30

Argentina - Colombia

Friendlies 1-Friendlies
Draw 3.5 +25

WIN

2-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:30

Colchester United - Ipswich Town

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Under 2.75 1.9 +9

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Crawley Town - Oxford United

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. B
Oxford United -1 2.2 +12

WIN

1-4 (0-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Burton Albion - Mansfield Town

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. E
Over+2.75 1.9 +4.5

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

12.11.19

14:30

Argentina - Colombia

Friendlies 1-Friendlies
Argentina to win 2.3 -10

LOST

2-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Milton Keynes Dons - Wycombe Wanderers

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. G
Wycombe Wanderers to win 2.8 +18

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Annan Athletic - Brechin City

Scotland 4-League Two
Annan Athletic -0.5 2.1 +11

WIN

5-2 (3-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Tranmere Rovers - Salford City

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. C
Salford City 0.25 1.9 +9

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Lincoln City - Rotherham United

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. H
Lincoln City to win 2.8 +18

WIN

3-0 (2-0)
click to see detail

12.11.19

14:30

Argentina - Colombia

Friendlies 1-Friendlies
Draw 3.5 +25

WIN

2-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Yeovil Town - Hartlepool United

England Cup 1-FA Cup
Hartlepool United 0 2.4 +14

WIN

1-4 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Cheltenham Town - Newport County

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. E
Newport County 0.25 2.3 +13

WIN

4-7 (3-5)
click to see detail

12.11.19

20:00

Gillingham - Tottenham Hotspur Academy

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Gillingham to win 3.1 +21

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

12.11.19

19:30

Portugal - Finland

European Championship 1-EURO Qualification Grp. E
Portugal to win 2.3 +13

WIN

1-1 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:30

Bradford City - Rochdale

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. F
Rochdale 0.75 2 +10

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

12.11.19

23:15

Brasil de Pelotas - Coritiba

Brazil 2-Serie B
Brasil de Pelotas +0.25 2 -10

LOST

0-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Cheltenham Town - Newport County

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. E
Newport County 0.25 2.1 +11

WIN

4-7 (3-5)
click to see detail

12.11.19

23:15

Vitoria - CRB

Brazil 2-Serie B
Over+2.25 2 +10

WIN

2-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

14:00

Greece - Ireland

European Championship 1-EURO Qualification Grp. I
Ireland to win 2.4 +14

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Yeovil Town - Hartlepool United

England Cup 1-FA Cup
Yeovil Town to win 2.2 -10

LOST

1-4 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Crawley Town - Oxford United

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. B
Oxford United -0.75 1.9 +9

WIN

1-4 (0-2)
click to see detail

12.11.19

23:15

Brasil de Pelotas - Coritiba

Brazil 2-Serie B
Brasil de Pelotas +0.25 2 -10

LOST

0-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:00

Gillingham - Tottenham Hotspur Academy

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Gillingham to win 3.1 +21

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

12.11.19

23:15

Vitoria - CRB

Brazil 2-Serie B
Under 2.25 1.9 -10

LOST

2-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

23:15

Brasil de Pelotas - Coritiba

Brazil 2-Serie B
Coritiba -0.5 2.3 +13

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:30

Colchester United - Ipswich Town

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Under 2.5 1.9 +9

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Lincoln City - Rotherham United

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. H
Lincoln City to win 2.8 +18

WIN

3-0 (2-0)
click to see detail

12.11.19

20:30

Bradford City - Rochdale

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. F
Rochdale 0.25 2.3 +13

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

12.11.19

20:45

Morecambe - Carlisle United

England Cup 3-EFL Trophy Northern Grp. G
Carlisle United -0.25 1.9 +9

WIN

3-1 (0-1)
click to see detail

12.11.19

20:45

Milton Keynes Dons - Wycombe Wanderers

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. G
Wycombe Wanderers to win 2.3 +13

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:00

Gillingham - Tottenham Hotspur Academy

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. A
Gillingham to win 3.1 +21

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

12.11.19

20:45

Cheltenham Town - Newport County

England Cup 3-EFL Trophy Southern Grp. E
Newport County 0.5 2 +10

WIN

4-7 (3-5)
click to see detail

12.11.19

20:45

Yeovil Town - Hartlepool United

England Cup 1-FA Cup
Hartlepool United 0 2.4 +14

WIN

1-4 (1-2)
click to see detail

11.11.2019

11.11.19

19:30

Deportivo Riestra - CA Defensores de Belgrano

Argentina 2-Primera Nacional Zona B
Deportivo Riestra to win 2.1 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

11.11.19

16:30

FC Tsarsko Selo Sofia 2015 - Dunav Ruse

Bulgaria 1-First Professional League
Draw 2.2 +12

WIN

1-2 (1-1)
click to see detail

11.11.19

18:30

AE Larissa - Lamia

Greece 1-Super League
Lamia 0.5 2.2 +12

WIN

0-3 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Harrogate - Portsmouth

England Cup 1-FA Cup
Portsmouth -0.25 1.8 +8

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

20:45

Avellino - Potenza

Italy 3-Serie C Grp. C
Under 2.25 1.9 +4.5

WIN

0-2 (0-2)
click to see detail

11.11.19

18:30

AE Larissa - Lamia

Greece 1-Super League
Lamia 0.5 2.2 +12

WIN

0-3 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Rodez - Lens

France 2-Ligue 2
Rodez +0.25 1.9 -10

LOST

1-2 (1-1)
click to see detail

11.11.19

18:00

Maccabi Ahi Nazareth - Beitar Tel Aviv Bat Yam

Israel 2-Leumit League
Maccabi Ahi Nazareth to win 2.2 -10

LOST

1-2 (0-1)
click to see detail

11.11.19

22:00

Libertad - General Diaz

Paraguay 1-Division Profesional - Clausura
Draw 2.4 +14

WIN

3-1 (1-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Harrogate - Portsmouth

England Cup 1-FA Cup
Over+2.75 1.9 +4.5

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

20:30

Karlsruher SC - Erzgebirge Aue

Germany 2-2. Bundesliga
Erzgebirge Aue to win 4.1 -10

LOST

1-1 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Rodez - Lens

France 2-Ligue 2
Lens -0.5 2.4 +14

WIN

1-2 (1-1)
click to see detail

11.11.19

20:30

Karlsruher SC - Erzgebirge Aue

Germany 2-2. Bundesliga
Over+2.75 2 -10

LOST

1-1 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Harrogate - Portsmouth

England Cup 1-FA Cup
Over+2.75 1.9 +4.5

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

19:00

Preussen Muenster - Eintracht Braunschweig

Germany 3-3. Liga
Eintracht Braunschweig -0.75 2.1 -10

LOST

1-1 (0-0)
click to see detail

11.11.19

18:00

Maccabi Ahi Nazareth - Beitar Tel Aviv Bat Yam

Israel 2-Leumit League
Maccabi Ahi Nazareth to win 2.2 -10

LOST

1-2 (0-1)
click to see detail

11.11.19

22:00

Libertad - General Diaz

Paraguay 1-Division Profesional - Clausura
Draw 2.4 +14

WIN

3-1 (1-1)
click to see detail

11.11.19

18:30

AE Larissa - Lamia

Greece 1-Super League
AE Larissa -0.75 1.9 -10

LOST

0-3 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Larne - Crusaders

Northern Ireland 1-Premiership
Under 3.25 1.9 +9

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

11.11.19

18:00

Maccabi Ahi Nazareth - Beitar Tel Aviv Bat Yam

Israel 2-Leumit League
Beitar Tel Aviv Bat Yam to win 2.4 +14

WIN

1-2 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:30

Karlsruher SC - Erzgebirge Aue

Germany 2-2. Bundesliga
Erzgebirge Aue to win 4.1 -10

LOST

1-1 (0-1)
click to see detail

11.11.19

18:00

Maccabi Ahi Nazareth - Beitar Tel Aviv Bat Yam

Israel 2-Leumit League
Maccabi Ahi Nazareth to win 2.2 -10

LOST

1-2 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Larne - Crusaders

Northern Ireland 1-Premiership
Crusaders -0.25 2.1 -5

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

11.11.19

19:30

Deportivo Riestra - CA Defensores de Belgrano

Argentina 2-Primera Nacional Zona B
Draw 2.7 +17

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

11.11.19

22:00

Libertad - General Diaz

Paraguay 1-Division Profesional - Clausura
Draw 2.4 +14

WIN

3-1 (1-1)
click to see detail

11.11.19

22:15

Chacarita Juniors - Tigre

Argentina 2-Primera Nacional Zona B
Chacarita Juniors to win 2.2 -10

LOST

0-3 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:30

Karlsruher SC - Erzgebirge Aue

Germany 2-2. Bundesliga
Under 2.75 2 +10

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

11.11.19

18:00

Maccabi Ahi Nazareth - Beitar Tel Aviv Bat Yam

Israel 2-Leumit League
Beitar Tel Aviv Bat Yam to win 2.4 +14

WIN

1-2 (0-1)
click to see detail

11.11.19

19:30

Deportivo Riestra - CA Defensores de Belgrano

Argentina 2-Primera Nacional Zona B
Draw 2.7 +17

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

11.11.19

20:30

Karlsruher SC - Erzgebirge Aue

Germany 2-2. Bundesliga
Under 2.5 2.2 +12

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

11.11.19

19:00

Preussen Muenster - Eintracht Braunschweig

Germany 3-3. Liga
Draw 3.4 +24

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

11.11.19

20:45

Larne - Crusaders

Northern Ireland 1-Premiership
Under 3.25 1.9 +9

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

11.11.19

19:00

Preussen Muenster - Eintracht Braunschweig

Germany 3-3. Liga
Draw 3.4 +24

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

11.11.19

22:15

Chacarita Juniors - Tigre

Argentina 2-Primera Nacional Zona B
Chacarita Juniors to win 2.2 -10

LOST

0-3 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:00

Ravenna - FeralpiSalo

Italy 3-Serie C Grp. B
FeralpiSalo -0.25 1.8 +8

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

20:45

Larne - Crusaders

Northern Ireland 1-Premiership
Under 3.25 1.9 +9

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

11.11.19

20:45

Rodez - Lens

France 2-Ligue 2
Lens to win 2.5 +15

WIN

1-2 (1-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Avellino - Potenza

Italy 3-Serie C Grp. C
Under 2.25 1.9 +4.5

WIN

0-2 (0-2)
click to see detail

11.11.19

20:00

Ravenna - FeralpiSalo

Italy 3-Serie C Grp. B
FeralpiSalo -0.25 1.8 +8

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

22:15

Chacarita Juniors - Tigre

Argentina 2-Primera Nacional Zona B
Tigre to win 2.4 +14

WIN

0-3 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Larne - Crusaders

Northern Ireland 1-Premiership
Crusaders -0.25 2.1 -5

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

11.11.19

20:45

Larne - Crusaders

Northern Ireland 1-Premiership
Crusaders -0.25 2.1 -5

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

11.11.19

22:15

Chacarita Juniors - Tigre

Argentina 2-Primera Nacional Zona B
Tigre to win 2.4 +14

WIN

0-3 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Avellino - Potenza

Italy 3-Serie C Grp. C
Under 2.25 1.9 +4.5

WIN

0-2 (0-2)
click to see detail

11.11.19

18:00

Hapoel Umm al-Fahm - SC Kfar Kasem

Israel 2-Leumit League
Draw 3.2 +22

WIN

3-3 (1-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Rodez - Lens

France 2-Ligue 2
Lens -0.5 2.4 +14

WIN

1-2 (1-1)
click to see detail

11.11.19

18:00

Maccabi Ahi Nazareth - Beitar Tel Aviv Bat Yam

Israel 2-Leumit League
Maccabi Ahi Nazareth to win 2.2 -10

LOST

1-2 (0-1)
click to see detail

11.11.19

16:30

FC Tsarsko Selo Sofia 2015 - Dunav Ruse

Bulgaria 1-First Professional League
FC Tsarsko Selo Sofia 2015 to win 2 -10

LOST

1-2 (1-1)
click to see detail

11.11.19

19:00

Preussen Muenster - Eintracht Braunschweig

Germany 3-3. Liga
Draw 3.4 +24

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

11.11.19

18:00

Hapoel Umm al-Fahm - SC Kfar Kasem

Israel 2-Leumit League
Hapoel Umm al-Fahm to win 2.3 -10

LOST

3-3 (1-1)
click to see detail

11.11.19

16:30

FC Tsarsko Selo Sofia 2015 - Dunav Ruse

Bulgaria 1-First Professional League
Draw 2.2 +12

WIN

1-2 (1-1)
click to see detail

11.11.19

20:30

Karlsruher SC - Erzgebirge Aue

Germany 2-2. Bundesliga
Karlsruher SC to win 2.1 -10

LOST

1-1 (0-1)
click to see detail

11.11.19

19:00

Preussen Muenster - Eintracht Braunschweig

Germany 3-3. Liga
Preussen Muenster +0.25 1.9 +4.5

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

11.11.19

20:45

Avellino - Potenza

Italy 3-Serie C Grp. C
Under 2.25 1.9 +4.5

WIN

0-2 (0-2)
click to see detail

11.11.19

19:30

Deportivo Riestra - CA Defensores de Belgrano

Argentina 2-Primera Nacional Zona B
Deportivo Riestra to win 2.3 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

11.11.19

20:00

Ravenna - FeralpiSalo

Italy 3-Serie C Grp. B
FeralpiSalo to win 2.3 +13

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

18:00

Maccabi Ahi Nazareth - Beitar Tel Aviv Bat Yam

Israel 2-Leumit League
Beitar Tel Aviv Bat Yam to win 2.4 +14

WIN

1-2 (0-1)
click to see detail

11.11.19

18:30

AE Larissa - Lamia

Greece 1-Super League
AE Larissa -0.75 1.9 -10

LOST

0-3 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Harrogate - Portsmouth

England Cup 1-FA Cup
Portsmouth -0.25 1.8 +8

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

18:00

Hapoel Umm al-Fahm - SC Kfar Kasem

Israel 2-Leumit League
Draw 3.2 +22

WIN

3-3 (1-1)
click to see detail

11.11.19

18:00

Hapoel Umm al-Fahm - SC Kfar Kasem

Israel 2-Leumit League
Hapoel Umm al-Fahm to win 2.3 -10

LOST

3-3 (1-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Harrogate - Portsmouth

England Cup 1-FA Cup
Over+2.75 1.9 +4.5

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

18:00

Maccabi Ahi Nazareth - Beitar Tel Aviv Bat Yam

Israel 2-Leumit League
Maccabi Ahi Nazareth to win 2.2 -10

LOST

1-2 (0-1)
click to see detail

11.11.19

22:00

Libertad - General Diaz

Paraguay 1-Division Profesional - Clausura
Draw 2.4 +14

WIN

3-1 (1-1)
click to see detail

11.11.19

18:00

Hapoel Umm al-Fahm - SC Kfar Kasem

Israel 2-Leumit League
Hapoel Umm al-Fahm to win 2.3 -10

LOST

3-3 (1-1)
click to see detail

11.11.19

19:00

Preussen Muenster - Eintracht Braunschweig

Germany 3-3. Liga
Preussen Muenster +0.25 1.9 +4.5

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

11.11.19

20:00

Ravenna - FeralpiSalo

Italy 3-Serie C Grp. B
FeralpiSalo to win 2.3 +13

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

16:30

FC Tsarsko Selo Sofia 2015 - Dunav Ruse

Bulgaria 1-First Professional League
Draw 2.2 +12

WIN

1-2 (1-1)
click to see detail

11.11.19

20:00

Ravenna - FeralpiSalo

Italy 3-Serie C Grp. B
Ravenna +0.25 1.9 -10

LOST

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

18:30

AE Larissa - Lamia

Greece 1-Super League
Lamia 0.5 2.2 +12

WIN

0-3 (0-1)
click to see detail

11.11.19

20:45

Avellino - Potenza

Italy 3-Serie C Grp. C
Under 2.25 1.9 +4.5

WIN

0-2 (0-2)
click to see detail

11.11.19

20:00

Ravenna - FeralpiSalo

Italy 3-Serie C Grp. B
FeralpiSalo -0.25 1.8 +8

WIN

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

20:45

Harrogate - Portsmouth

England Cup 1-FA Cup
Harrogate +0.25 2.1 -10

LOST

1-2 (1-2)
click to see detail

11.11.19

22:15

Chacarita Juniors - Tigre

Argentina 2-Primera Nacional Zona B
Chacarita Juniors to win 2.2 -10

LOST

0-3 (0-1)
click to see detail

11.11.19

19:00

Preussen Muenster - Eintracht Braunschweig

Germany 3-3. Liga
Preussen Muenster +0.25 1.9 +4.5

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

10.11.2019

10.11.19

14:30

Black Leopards - Cape Town City FC

South Africa 1-Premier Soccer League
Cape Town City FC to win 2.3 -10

LOST

2-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

14:15

Botev Plovdiv - Levski Sofia

Bulgaria 1-First Professional League
Levski Sofia to win 2.2 -10

LOST

1-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

14:00

Lyngby - OB

Denmark 1-Superligaen
Over+2.75 1.9 +9

WIN

4-3 (2-1)
click to see detail

10.11.19

17:30

Lechia Gdansk - Pogon Szczecin

Poland 1-Ekstraklasa
Pogon Szczecin 0.25 2 +10

WIN

0-1 (0-1)
click to see detail

10.11.19

13:45

Barnet - Fleetwood Town

England Cup 1-FA Cup
Fleetwood Town -0.75 2 +10

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

10.11.19

17:00

Wolfsberger AC - Salzburg

Austria 1-Bundesliga
Salzburg -1.5 2.3 +13

WIN

0-3 (0-1)
click to see detail

10.11.19

17:00

Slavia Prague - Teplice

Czech Republic 1-1. Liga
Under 3.5 1.8 +8

WIN

3-0 (1-0)
click to see detail

10.11.19

16:00

Broendby IF - Esbjerg fB

Denmark 1-Superligaen
Broendby IF -0.75 1.9 +4.5

WIN

2-1 (2-0)
click to see detail

10.11.19

17:00

Istanbul Basaksehir - Ankaragucu

Turkey 1-Super Lig
Under 3.25 1.9 +4.5

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

14:00

Athletic Bilbao - Levante

Spain 1-LaLiga
Athletic Bilbao -0.75 1.9 +4.5

WIN

2-1 (0-1)
click to see detail

10.11.19

15:00

Virtus Francavilla - Rende

Italy 3-Serie C Grp. C
Rende 0.25 2.1 +11

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

10.11.19

18:00

Racing Santander - Ponferradina

Spain 2-LaLiga2
Draw 3.1 +21

WIN

2-2 (0-0)
click to see detail

10.11.19

14:15

Botev Plovdiv - Levski Sofia

Bulgaria 1-First Professional League
Draw 2.1 +11

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

13:30

Nuernberg - Arminia Bielefeld

Germany 2-2. Bundesliga
Arminia Bielefeld -0.5 2.3 +13

WIN

1-5 (0-3)
click to see detail

10.11.19

15:00

Cavese - Catanzaro

Italy 3-Serie C Grp. C
Under 2.25 1.9 -10

LOST

2-2 (0-1)
click to see detail

10.11.19

17:30

Novara - Como

Italy 3-Serie C Grp. A
Novara to win 2.2 +12

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

17:30

ArzignanoChiampo - Carpi

Italy 3-Serie C Grp. B
Carpi -0.25 2.1 +11

WIN

0-1 (0-1)
click to see detail

10.11.19

17:30

Ternana - Paganese

Italy 3-Serie C Grp. C
Ternana -0.75 1.8 +8

WIN

2-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

20:45

Juventus - AC Milan

Italy 1-Serie A
AC Milan 1.5 1.8 +8

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

14:00

Freiburg II - Aalen

Germany 4-Regionalliga Southwest
Over+2.75 1.9 +4.5

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

13:45

Bristol Rovers - Bromley

England Cup 1-FA Cup
Bristol Rovers -0.75 1.9 -10

LOST

1-1 (0-0)
click to see detail

10.11.19

17:30

ArzignanoChiampo - Carpi

Italy 3-Serie C Grp. B
ArzignanoChiampo +0.25 1.9 -10

LOST

0-1 (0-1)
click to see detail

10.11.19

13:45

Bristol Rovers - Bromley

England Cup 1-FA Cup
Bristol Rovers -0.75 1.9 -10

LOST

1-1 (0-0)
click to see detail

10.11.19

18:00

Tromsoe - Vaalerenga

Norway 1-Eliteserien
Draw 3.4 +24

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

13:00

Zorya - FC Kolos Kovalivka

Ukraine 1-Premier League
Zorya to win 1.9 +9

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

10.11.19

13:45

Barnet - Fleetwood Town

England Cup 1-FA Cup
Fleetwood Town -0.75 2 +10

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

10.11.19

15:00

Triestina - L.R. Vicenza Virtus

Italy 3-Serie C Grp. B
Over+2.5 2.2 +12

WIN

0-3 (0-0)
click to see detail

10.11.19

21:00

Frosinone - Chievo Verona

Italy 2-Serie B
Under 2.25 1.8 +4

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

10.11.19

13:00

Gryf Wejherowo - Elana Torun

Poland 3-2. Division
Elana Torun to win 2.3 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

18:15

Chaves - Casa Pia

Portugal 2-Segunda Liga
Casa Pia 1.25 2 -10

LOST

2-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

14:30

Black Leopards - Cape Town City FC

South Africa 1-Premier Soccer League
Black Leopards to win 3.1 +21

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

14:30

Black Leopards - Cape Town City FC

South Africa 1-Premier Soccer League
Cape Town City FC to win 2.3 -10

LOST

2-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

18:00

Parma Calcio 1913 - Roma

Italy 1-Serie A
Roma -0.75 2.1 -10

LOST

2-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

22:00

Boavista - FC Porto

Portugal 1-Primeira Liga
Under 2 2.3 +13

WIN

0-1 (0-1)
click to see detail

10.11.19

20:00

Internacional - Fluminense

Brazil 1-Serie A
Internacional -0.75 2 +5

WIN

2-1 (2-0)
click to see detail

10.11.19

17:30

Rijeka - Dinamo Zagreb

Croatia 1-1. Division
Rijeka +0.25 1.9 -10

LOST

0-5 (0-4)
click to see detail

10.11.19

17:00

Istanbul Basaksehir - Ankaragucu

Turkey 1-Super Lig
Istanbul Basaksehir -0.75 1.9 +4.5

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

23:00

CS Alagoano - Vasco da Gama

Brazil 1-Serie A
CS Alagoano +0.25 1.9 -10

LOST

0-3 (0-1)
click to see detail

10.11.19

22:00

Flamengo - Bahia

Brazil 1-Serie A
Flamengo -0.75 2.1 -10

LOST

3-1 (0-1)
click to see detail

10.11.19

13:00

Oesters IF - Landskrona BoIS

Sweden Promotion/Relegation 2-Superettan Qualification
Oesters IF -0.75 1.8 +4

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

13:45

Gateshead FC - Oldham Athletic

England Cup 1-FA Cup
Oldham Athletic -0.25 1.8 +8

WIN

1-2 (0-1)
click to see detail

10.11.19

15:00

Kolding IF - HB Koege

Denmark 2-1. Division
HB Koege -0.25 1.8 +8

WIN

0-2 (0-2)
click to see detail

10.11.19

17:00

Lokomotiv Moscow - FC Krasnodar

Russia 1-Premier League
Draw 3.2 +22

WIN

1-1 (1-1)
click to see detail

10.11.19

15:00

Monopoli - Viterbese

Italy 3-Serie C Grp. C
Monopoli -0.25 1.9 +9

WIN

1-0 (1-0)
click to see detail

10.11.19

13:00

Gryf Wejherowo - Elana Torun

Poland 3-2. Division
Elana Torun to win 2.3 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

13:00

Gryf Wejherowo - Elana Torun

Poland 3-2. Division
Draw 3.3 +23

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

16:00

FC Zuerich - Sion

Switzerland 1-Super League
Over+2.75 1.9 +9

WIN

4-2 (2-2)
click to see detail

10.11.19

15:00

AZ Picerno ASD - Teramo

Italy 3-Serie C Grp. C
Under 2.25 1.9 -10

LOST

3-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

14:30

Black Leopards - Cape Town City FC

South Africa 1-Premier Soccer League
Black Leopards to win 3.1 +21

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

18:00

Freiburg - Eintracht Frankfurt

Germany 1-1. Bundesliga
Under 3 1.9 +9

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

13:00

Gryf Wejherowo - Elana Torun

Poland 3-2. Division
Elana Torun to win 2.3 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

14:00

Athletic Bilbao - Levante

Spain 1-LaLiga
Athletic Bilbao -0.75 1.9 +4.5

WIN

2-1 (0-1)
click to see detail

10.11.19

13:45

Wrexham - Rochdale

England Cup 1-FA Cup
Wrexham +0.25 2 +5

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

15:30

Wolfsburg - Bayer Leverkusen

Germany 1-1. Bundesliga
Wolfsburg +0.25 1.9 -10

LOST

0-2 (0-1)
click to see detail

10.11.19

17:30

Robur Siena - ASDC Gozzano

Italy 3-Serie C Grp. A
ASDC Gozzano 0.75 1.9 +9

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

10.11.19

13:00

Oesters IF - Landskrona BoIS

Sweden Promotion/Relegation 2-Superettan Qualification
Oesters IF -0.75 1.9 +4.5

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

18:00

Molde - Stroemsgodset

Norway 1-Eliteserien
Over+3.5 2.1 +11

WIN

4-0 (2-0)
click to see detail

10.11.19

13:45

FC Roskilde - Hvidovre

Denmark 2-1. Division
Hvidovre to win 3 +20

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

10.11.19

17:30

Ternana - Paganese

Italy 3-Serie C Grp. C
Ternana -0.75 1.9 +9

WIN

2-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

20:00

Cruzeiro - Atletico MG

Brazil 1-Serie A
Under 2.25 1.9 +9

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

23:00

Atletico Junior - Tolima

Colombia 1-Primera A Clausura Playoff Grp. A
Atletico Junior to win 2.2 -10

LOST

1-3 (1-1)
click to see detail

10.11.19

16:00

Young Boys - St. Gallen

Switzerland 1-Super League
Over+3.5 2 +10

WIN

4-3 (2-2)
click to see detail

10.11.19

14:30

SK Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko

Czech Republic 1-1. Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice -0.25 2 +10

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

10.11.19

17:00

Montpellier - Toulouse

France 1-Ligue 1
Montpellier -0.75 2.1 +11

WIN

3-0 (1-0)
click to see detail

10.11.19

23:30

Carlos A. Mannucci - Universidad Cesar Vallejo

Peru 1-Liga 1 - Clausura
Draw 3.2 +22

WIN

2-2 (0-1)
click to see detail

10.11.19

18:00

Lillestroem - Stabaek

Norway 1-Eliteserien
Stabaek 0 2.3 +13

WIN

1-3 (0-2)
click to see detail

10.11.19

14:30

TSC Backa Topola - Vozdovac

Serbia 1-Super Liga
Draw 3.1 +21

WIN

2-2 (1-1)
click to see detail

10.11.19

15:00

S.S. Arezzo - Olbia

Italy 3-Serie C Grp. A
Over+2.5 2.2 +12

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

15:00

Pianese - Pergolettese

Italy 3-Serie C Grp. A
Over+1.5 3.8 +28

WIN

2-0 (2-0)
click to see detail

10.11.19

15:30

Wolfsburg - Bayer Leverkusen

Germany 1-1. Bundesliga
Bayer Leverkusen -0.5 2.4 +14

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

10.11.19

14:30

TSC Backa Topola - Vozdovac

Serbia 1-Super Liga
Draw 3.1 +21

WIN

2-2 (1-1)
click to see detail

10.11.19

16:00

Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv

Ukraine 1-Premier League
Shakhtar Donetsk to win 2.5 +15

WIN

1-0 (1-0)
click to see detail

10.11.19

14:00

ND Triglav - NK Bravo

Slovenia 1-Prva Liga
ND Triglav to win 2.7 +17

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

15:30

FK Vitebsk - BATE Borisov

Belarus 1-Premier League
Draw 2.2 +12

WIN

1-2 (0-0)
click to see detail

10.11.19

14:00

Altonaer FC 93 - Eintracht Norderstedt

Germany 4-Regionalliga North
Eintracht Norderstedt -0.5 1.9 +9

WIN

0-3 (0-1)
click to see detail

10.11.19

17:15

Debrecen - Ferencvaros

Hungary 1-NB I
Over+2.75 1.9 +9

WIN

1-6 (0-2)
click to see detail

10.11.19

14:00

ND Triglav - NK Bravo

Slovenia 1-Prva Liga
ND Triglav to win 2.2 +12

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

15:00

Wolverhampton Wanderers - Aston Villa

England 1-Premier League
Wolverhampton Wanderers -0.5 2 +10

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

16:00

Celtic - Motherwell

Scotland 1-Premiership
Celtic -0.75 1.8 +4

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

10.11.19

18:30

Panathinaikos - AEK Athens

Greece 1-Super League
Panathinaikos +0.25 1.9 +9

WIN

3-2 (0-2)
click to see detail

10.11.19

16:45

Feyenoord - RKC Waalwijk

Netherlands 1-Eredivisie
Over+4.5 2.5 +15

WIN

3-2 (2-2)
click to see detail

10.11.19

23:00

Atletico Junior - Tolima

Colombia 1-Primera A Clausura Playoff Grp. A
Tolima to win 3.4 +24

WIN

1-3 (1-1)
click to see detail

10.11.19

19:00

Pumas - FC Juarez

Mexico 1-Liga MX Apertura
Pumas -0.75 1.9 -10

LOST

1-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

23:00

CS Alagoano - Vasco da Gama

Brazil 1-Serie A
CS Alagoano +0.25 1.9 -10

LOST

0-3 (0-1)
click to see detail

10.11.19

23:00

Atletico Junior - Tolima

Colombia 1-Primera A Clausura Playoff Grp. A
Tolima to win 3.4 +24

WIN

1-3 (1-1)
click to see detail

10.11.19

13:00

IK Frej Taeby - Umeaa

Sweden Promotion/Relegation 2-Superettan Qualification
Draw 2.4 +14

WIN

2-2 (2-2)
click to see detail

10.11.19

19:00

Mura - Aluminij

Slovenia 1-Prva Liga
Aluminij to win 3.1 +21

WIN

2-4 (2-2)
click to see detail

10.11.19

14:15

Botev Plovdiv - Levski Sofia

Bulgaria 1-First Professional League
Levski Sofia to win 2.2 -10

LOST

1-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

15:00

River Plate - Rosario Central

Argentina 1-Superliga
Rosario Central 1 2.4 +14

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

10.11.19

17:00

Besiktas - Denizlispor

Turkey 1-Super Lig
Under 2.75 2 +10

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

10.11.19

15:00

Kolding IF - HB Koege

Denmark 2-1. Division
Kolding IF +0.25 1.9 -10

LOST

0-2 (0-2)
click to see detail

10.11.19

14:30

PFC Sochi - CSKA Moscow

Russia 1-Premier League
Over+2.5 2.2 +12

WIN

2-3 (2-1)
click to see detail

10.11.19

19:00

Pumas - FC Juarez

Mexico 1-Liga MX Apertura
Pumas -0.75 1.9 -10

LOST

1-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

14:30

Austria Wien - Mattersburg

Austria 1-Bundesliga
Under 3.25 1.9 +4.5

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

18:00

Racing Santander - Ponferradina

Spain 2-LaLiga2
Draw 3.1 +21

WIN

2-2 (0-0)
click to see detail

10.11.19

13:30

FSV Wacker Nordhausen - Berliner AK 07

Germany 4-Regionalliga Northeast
FSV Wacker Nordhausen to win 2.3 +13

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

10.11.19

14:30

TSC Backa Topola - Vozdovac

Serbia 1-Super Liga
Draw 3.1 +21

WIN

2-2 (1-1)
click to see detail

10.11.19

13:30

Isloch - Dinamo Brest

Belarus 1-Premier League
Draw 2.3 +13

WIN

1-1 (1-1)
click to see detail

10.11.19

18:00

Racing Santander - Ponferradina

Spain 2-LaLiga2
Ponferradina 0.25 2 +5

WIN

2-2 (0-0)
click to see detail

10.11.19

17:30

ArzignanoChiampo - Carpi

Italy 3-Serie C Grp. B
Carpi 0 1.8 +8

WIN

0-1 (0-1)
click to see detail

10.11.19

15:00

AZ Picerno ASD - Teramo

Italy 3-Serie C Grp. C
Over+2.5 2.2 +12

WIN

3-1 (1-0)
click to see detail

10.11.19

20:00

Rosenborg - Bodoe/Glimt

Norway 1-Eliteserien
Bodoe/Glimt 0 4.1 -10

LOST

3-2 (1-2)
click to see detail

10.11.19

15:00

Lazio - Lecce

Italy 1-Serie A
Lecce 0.5 2.4 +14

WIN

4-2 (1-1)
click to see detail

10.11.19

23:30

Carlos A. Mannucci - Universidad Cesar Vallejo

Peru 1-Liga 1 - Clausura
Carlos A. Mannucci to win 2.3 -10

LOST

2-2 (0-1)
click to see detail

10.11.19

16:00

Broendby IF - Esbjerg fB

Denmark 1-Superligaen
Broendby IF -0.5 1.8 +8

WIN

2-1 (2-0)
click to see detail